Багато користувачів по всьому світу вважають за краще незалежність в інтернет-середовищі, так як це дозволяє зберігати свої дані від третіх осіб. Крім того, користувач в будь-який момент може самостійно вносити корективи в діяльність свого проекту, змінювати налаштування. Скористатися всіма цими перевагами дозволяє VPS хостинг. Використовуючи VPS ви отримуєте незалежний, потужний ресурс, орієнтований на оперативне вирішення завдань будь-якої складності в інтернеті. Перше, що потрібно усвідомити, це те, що deltahost - кращий впс хостінг від компанії "Deltahost".

VPS надає своїм користувачам всі переваги розташування хостингу на фізичному сервері, де кожен з користувачів не залежить від устаткування, та інших нюансів. Даний вид хостінга не обмежує своїх клієнтів стандартним пакетом опцій, а надає можливість самостійно вибирати які з додатків будуть використані для сайтів.

Віртуальний хостинг не відрізняється стабільністю, має обмеження в доступі до великих обсягів ресурсу. VPS ніяким чином не залежить від ступеня завантаженості інших серверів, і при правильному виборі збої в роботі тут не виникають, він функціонує з максимальною віддачею (так як має незалежні процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск).