Підручники та посібники Олександра Авраменко

Підготовка до ЗНО, "Українська за 20 уроків" та інші..

 

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.
(Ліна Костенко)

 

Кожен з нас вважає, що знає рідну мову. А як інакше? Щодня ми спілкуємося з друзями, ведемо ділове листування, читаємо газети та книги. Українська мова червоною ниткою пронизує усе наше життя, формує свідомість. Проте, чи маємо ми право казати, що цього достатньо? Що достатньо постійно знаходитися у мовному середовищі, аби в достатній мірі володіти словом? Звісно ні! Про це і намагається донести Олександр Авраменко

Збагачення словникового запасу, вивчення мови – справа усього життя. І хоча вважають, що оволодіти літературною українською мовою має кожен школяр, на практиці все зовсім інакше. Мова визначає світ, одягає в слова речі та події, що нас оточують. А отже, разом зі світом, усна та писемна мова змінюється. Зусиллями літераторів, музикантів, блогерів, маркетологів – мова видозмінюється, модифікується, росте.

Що ж робити людям, які прагнуть покращити володіння власною мовою, але не знають з чого почати? Ми пропонуємо звернутися до популярного українського автора, визнаного педагога, Олександра Авраменко. Цього року, поміж іншого, було випущено з друку його оновлений навчальний посібник «Українська за 20 уроків».

фото посібника "Українська за 20 уроків" фото 20 уроків авраменко

Ця книга – самовчитель. Основною її аудиторії є люди, кому складно добирати слова для чіткого та повного висловлення своїх думок. Головним завданням при створенні цього підручника, як зазначає сам автор, було збагачення словника пересічного українця. Ви не знайдете тут складних граматичних правил, чи значної теоретичної бази. Посібник зачіпає такі буденні, знайомі нам усів питання, як влаштування на роботу, здоровий спосіб життя чи поява на ринку нового гаджета. Просто і невимушено, тема за темою, читачі позбудуться типових лексичних помилок, суржикових конструкцій, зможуть вільно віднаходити потрібні слова під час спілкування.

Також в комплект до посібника додається диск із мультимедійними матеріалами. Кросворди, тестові завдання, відеоролики, завдання на збагачення словника та виправлення помилок – все це зробить вивчення рідної мови захопливим і різноманітним.

 Актуальними посібниками можуть бути і книги по підготовці до ЗНО від Олександра Авраменко, автор підготував одразу серію книжок , які допоможуть Вам або вашим близьким здати іспити під час Державної підсумкової атестації.

В серію книжок входять:

1. Посібник "Українська література: Хрестоматія"

2. Посібник "Українська мова та література. Довідник: Завдання у тестовій формі ч.1"

3. Посібник "Українська мова та література. Збірник завданнь у тестовій формі ч.2

 

фото Українська література: Хрестоматія Авраменко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Придбати посібники по оптовим цінам Ви зможете на сайті шкільного магазину Петрівка-онлайн