Зараз стає дуже популярним новий лазертаг клуб у львів. Принцип гри дуже простий. Щоб Вам легше було влитися в ігровий процес, ми підготували невеликі рекомендації, які допоможуть уникнути поширених помилок новачків лазертага.  

- Візьміть з собою для гри в лазертаг що-небудь для переодягання — можливо, Ваш одяг після гри буде мокрим від поту.

- Гра на шпильках, платформі, високому каблучці загрожує травмами, як втім, і босоніж.

- Будь-які речі, які перебувають на Вас або у Ваших кишенях (наприклад, годинник), протягом гри можуть зазнати негативної дії (зламатися) або бути втраченими, тому рекомендуємо залишати в машині або здавати на зберігання.

- Окуляри зі склом можуть бути небезпечними. Якщо можливо, використовуйте їх з пластиковими різновидами або лінзами.

- Необхідно мати на увазі, що гра в лазертаге призводить до достатньо високого фізичного навантаження. Рекомендується запастися безалкогольними напоями з розрахунку мінімум 1 літр на людину.

- Перед грою уточніть територію майданчика і по можливості огляньте місцевість.

- Пам'ятайте, що лазертаг — це військово-тактична гра. Не варто домагатися перемоги будь-якою ціною, краще програти, ніж потрапити до лікарні з тяжкою травмою. Організатор не несе відповідальності за травми, отримані із-за безпечності гравців. 

Також, тут можна пограти у пейнтбол. Як лазертаг так і пейнтбол проводиться за допомогою високотехнічної екіпіровки. Ця гра занурює в атмосферу бою, більше всього підходить для тих, хто давно хотів відчути себе в ролі розвідника або командира. Вам знадобиться: лазерна гвинтівка (дальність ураження до 300 м), спеціальні датчики, які будуть синхронізувати постріли. Попадання в датчик супроводжується звуком (кут поразки 360 градусів).

Пейнтбол трохи відрізняється від лазертага, але в цілому сенс той же, лише вражати супротивника ви будете з допомогою спеціальної пейнтбольної рушниці. У цій грі використовується: маркер (спеціальну рушницю), кулі з фарбою, захисну маску (виготовлена спеціально для пейнтболу), захисний костюм.

Чому лазертаг краще пейнтболу? Як кажуть експерти мережі мотузкових парків. Якщо розглядати два види гри в цілому, то пейнтбол все-таки не такий гарний, як лазертаг, і ось чому: великі витрати на боєприпаси (коли ви захоплені грою, зовсім не стежите за своїми патронами і можете їх всі спустити буквально за кілька хвилин), дальність стрільби не така висока, як у лазертазі (зазвичай не більше 50 метрів), також може знадобитися додаткове спорядження: туба, димові і фарбувальні гранати, шомпол.