У разі виникнення будь-яких розбіжностей з питань сімейного життя західній жінці властиво діяти, узгоджуючи з власними уявленнями про правильність рішень для виходу з ситуації, що створилася. Американка або європейка, впевнена в своїй непогрішності, навіть не задумається, щоб піти врозріз дій або рішень чоловіка. Більшість же наших «слов'янських» жінок вважають компроміс стилем свого життя, тому вони природні в прийнятті поведінкової моделі або способу дій свого обранця. Саме з цієї причини в останні роки так затребувані у нас послуги, що надаються galateja замуж за иностранца.

Хоча ця обставина зовсім не означає, що наша красуня ні при яких обставинах не спробує вплинути на рішення або поведінку чоловіка. Вона зробить це м'яко і непомітно для своєї другої половинки, залишаючись в будь-якій ситуації разом і поруч з ним. Ось в цій тонкій грані і полягає весь секрет успіху «слов'янських» наречених серед заморських женихів. Наші дівчата не краще, просто вони добріші, мудріші і терпиміше на порядок в порівнянні зі своїми європейськими або американськими конкурентками. Якщо говорити про нашу вітчизняну персональну оціночну шкалу сімейних цінностей, то вона володіє в своєму розпорядженні незрівнянно більшою кількістю поділок.

Там, де західний барометр сімейних відносин буде «зашкалювати», наш продовжить успішно реагувати на всі зміни і нюанси погоди в будинку. Воістину, вміння сприймати навколишню дійсність і близьку людину таким, яким він є, є великим талантом і невід'ємною гідністю наших «слов'янських» наречених. Іншим важливим об'єктивним параметром, що має першорядне значення у вирішенні іноземного жениха зв'язати своє життя з нашою красунею, є значення і місце сім'ї в системі цінностей середньостатистичної «слов'янської» жінки.