Чому варто відразу консультуватися зі лікарем, якщо людина стала залежною?

Будь-яка залежність – це захворювання, яке сильно прогресує, якщо вчасно не вжити заходів і не почати лікувати залежну людину. Наркотичні речовини в своїй більшості викликають залежність дуже швидко, і людина навіть не встигає зрозуміти, коли саме вона опинилася за межею простого повноцінного життя.

А залежність, тим часом, прогресує, і людина просто не помічає, що стрімко починає збільшувати дозу для досягнення тієї ж стадії наркотичного сп'яніння, що і вперше отримала від малої дози. Залежність від наркотику поступово бере над людиною верх, стираючи її кращі духовні, моральні і психологічні якості.

Співробітники нашого центру проводять безкоштовні консультації для наркоманів і їхніх батьків, які також хочуть дізнатися про проблему наркоманії та хімічної залежності. Будь-який бажаючий може прийти і поставити питання стосовно курсу реабілітації, термінів реабілітації і програми, яка застосовується в наших центрах реабілітації.

У нас Ви можете дізнатися, як необхідно мотивувати хімічно залежну людину до проходження курсу реабілітації в центрі. Дізнаєтеся переваги проходження реабілітації.

Чи дісно первинна консультація вважається настільки важливою?

Перша консультація при наркотичній та алкогольній залежності неймовірно важлива, адже людина, залежна від психоактивних речовин, робить перший крок до свого одужання, а, значить, визнає своє захворювання і готова лікуватися. Нарколог після бесіди з пацієнтом і обстеження призначить залежній людині дієве комплексне лікування, після чого можна буде починати боротьбу з залежністю.

На етапі первинної консультації при залежності оцінюється можливий реабілітаційний потенціал хворого. Крім цього ми визначаємо рівень мотивації і зацікавленості (бажання) в одужанні, а також уявлення про залежність як самого пацієнта, так і його сім'ї.

Консультація допомагає визначити наркологу, на якій стадії захворювання знаходиться наркоман, вживаючий наркотик, які у нього психологічні причини залежності, а також масу інших індивідуальних особливостей людини. За цією інформацією можна скласти прогноз на подальше лікування.

Для самої залежної людини первинна консультація при наркозалежності є найпершим кроком, який допоможе повернутися до повноцінного життя. Більш детальна інформація доступна у розділі http://лікування-наркоманії.com/pervinna-konsultatsiya/.