На сьогоднішній день вибір багатьох людей падає на віконні металоконструкції, які відзначаються підвищеною якістю і гарантують надійну довготривалу експлуатацію. Пластикові вікна вирізняються естетичним зовнішнім виглядом і мають високий рівень функціональності а міцності завдяки сучасним склопакетам. Особливо популярними в наш час є вікна Rehau, які пропонує столична компанія «Арта-груп». Встановлення вікон найвищої якості – гарантія затишку кожної оселі. Вікна пвх від REHAU легкі та надійні в експлуатації, не потребують додаткового догляду, а найголовніше – виконані з безпечних для людського здоров’я матеріалів. Серед переважних функцій вікон REHAU можна відзначити наступні показники:

 

високий рівень стабільності експлуатації;

 

відмінна звуко- та шумоізоляція віконних конструкцій;

 

надзвичайна міцність вікна завдяки профілю, виготовленому зі спеціальних матеріалів;

 

чудова теплоізоляція віконної конструкції;

 

ідеальний захист від злому.

 

Компанія «Арта-груп» готова виготовити пластикове вікно за будь-яким замовленням, враховуючи усі потреби сучасної людини, її індивідуальні побажання. Без сумніву, профільні системи REHAU вже давно встановили нові світові масштаби у віконній галузі.

 

Чому саме вікна REHAU?

 

Основною перевагою вікон REHAU є оптимальне співвідношення ціни та якості. Важливо відмітити, що високий рівень якості у поєднанні з консерватизмом є фірмовою відмінністю німецької компанії. Віконні системи Rehau Euro-Design 60 та Rehau Euro-Design 70, запропоновані спеціалістами компанії «Арта-груп» як одні з найкращих віконних систем, мають ряд суттєвих переваг:вони вдало поєднують у собі гарний зовнішній вигляд, плавність та строгість ліній, а також мають оптимальний набір функцій. Гладка поверхня та два надійні контури ущільнення стануть справжньою окрасою та захистом приміщення, перешкодою для пилу та зовнішнього сміття. Слід наголосити, що вікна від REHAU однаково підійдуть як для житлових приміщень, так і для офісів, на 100 % забезпечуючи затишок та тепло у кожній кімнаті. Крім того, поверхня таких вікон легко очищується, не потребуючи додаткових зусиль для прибирання. В усіх віконних системах REHAU існує можливість встановлення склопакетів, товщина яких досягає 32 та 42 мм, а також надійної фурнітури від злому. Вікна Rehau Euro-Design 70 забезпечують звукоізоляцію до 4 класу. Завдяки підвищеній міцності профільних віконних систем можливе виготовлення вітражів.