Компанія «Knitting-tools» http://knitting-tools.com.ua/ в широкому асортименті реалізує якісну продукцію від надійного виробника Shima Seiki. Це ідеальний по всіх параметрах вибір для керівників великих сучасних ательє і пошивочних підприємств. На особливу увагу заслуговують промислові в'язальні машини, встановивши які, можна значно збільшити обсяг виробленої продукції.

Велика розмаїтість вибору обладнення

Сучасні в'язальні машини промислового призначення Shima Seiki є корисні і функціональні верстати, призначені для досягнення самих різних цілей. Серед найпопулярніших машин можна виділити:

  1. Автомати шкарпеткові.
  2. Спеціальне плосков'язальне обладнання.
  3. Мотальні машини.
  4. Круглов'язальні верстати .
  5. для рукавичок обладнання.
  6. Машини для виготовлення помпонів.

Кожен з перелічених верстатів характеризується своїми індивідуальними якостями і властивостями. Спільним є якість обладнання, яке повністю відповідає завищеним вимогам споживачів з Японії. Використовуючи дане обладнання, можна налагодити виготовлення найрізноманітніших моделей, максимально збільшивши загальний обсяг виробництва.

Переваги японських верстатів Shima Seiki

Верстати виробника користуються попитом по всьому світу. Це засновано на властивих їм величезній кількості позитивних характеристик. Серед найголовніших можна відзначити:

  • Високий рівень продуктивності;
  • Економія коштів і часу;
  • Висока якість отриманих на виході виробів;
  • Простота в обслуговуванні і економічність в експлуатації.

Продуктивність заснована на присутності в в'язальних машинах Shima Seiki вбудований системи повернення каретки. Завдяки цьому рівень продуктивності, в порівнянні з аналогічними в'язальними апаратами, збільшується на 16%. Універсальність заснована на можливості використання однієї машини для виготовлення трикотажу різних категорій. Це дозволяє заощадити значну кількість коштів і часу, немає необхідності купувати додаткове обладнання.

Виробництво сучасного промислового в'язального обладнання здійснюється під постійним контролем якості. На підставі цього машини здатні витримати будь-які навантаження, здійснювати роботу протягом великої кількості часу без поломок і простою. Це настільки якісне обладнання, яке можна передавати у спадок.