Стрімкий розвиток технологій комунікації відкрив нову галузь - IT сферу, яка на сьогодні є такою, що найбільш розвивається у світі. Знайти роботу для IT фахівця з великим досвідом не представляє ніяких труднощів, адже з розвитком галузі відчувається недолік в професійних кадрах. З метою навчання ІТ-спеціалістів відкрита школа тестування Львів , де усі бажаючи зможуть розвинути свої навички у напрямі програмування та інших комп’ютерних напрямах.

Відразу варто сказати, що робота в IT сфері - це не миттєвий заробіток для кожного і безбідне існування для будь-якого співробітника, а копітка праця, самоосвіта і самоудосконалення. Окрім стандартних навичок і знання предмета потрібне особливе мислення, доскональне володіння мовами програмування і здатність приймати неординарні рішення. Це одні з найбільш стримуючих чинників, які дозволяють відбирати природним чином найбільш досвідчених співробітників. Простими словами, робота в IT компанії без фундаментальних знань і нестандартного погляду на ситуацію неможлива - тут не лише не навчатимуть новачка з самих азів, але і досвідченому фахівцеві знадобиться необхідно детальніше розглянути основні напрями і специфіку такої роботи.

Пошук роботи IT напряму займає топові позиції на сайтах по працевлаштуванню і в запитах пошукових систем. Людині, яка жодного разу не стикалася з цим напрямом, неможливо зрозуміти специфіку самого робочого процесу, адже він відразу ж реагує на високі заробітні плати, які пропонують для фахівців. Рівень доходу багато в чому залежить не лише від досвіду і знань співробітника, але і від конкретної спеціалізації. Сьогодні усе IT спеціальності можна умовно розділити на три основні напрями:

Програмісти - чисто технічні професії, які вимагають фундаментальних знань в області вищої і прикладної математики, кібернетики і мов програмування. Саме фахівці цього напряму створюють різні застосування і програми.

Управлінці. Робота для IT фахівця в цій сфері має на увазі не лише знання основ інформаційних технологій, але і здібності до організації робочих процесів команди професіоналів для виконання поставлених керівництвом завдань. Така людина не просто повинна віддавати розпорядження, але і розуміти суть процесу зсередини, щоб добитися позитивних результатів.

Системні адміністратори - цілий підрозділ фахівців, які не торкаються самого робочого процесу, але відповідають за коректну роботу усього устаткування і в основному займаються налаштуванням і оптимізацією мережі.