Так чи інакше, вся історія людства супроводжувалася повсякденно різними видами алкогольних напоїв, міцних і не дуже. Помірне вживання міцних напоїв з дотриманням принципу «до часу і до місця» допомагає зігрітися і розслабитися, виступає в якості своєрідного засобу комунікації. Крім того, спиртовмісні напої (різновиди настоянок або бальзамів) ще можуть приносити користь, використуючись в якості розтіраючих або лікарських засобів. Магазин елітного алкоголю тепер і в Кременчуці, де можна за посиланням ром купить украина.

До категорії міцних алкогольних напоїв можна віднести різновиди бренді, віскі, джинів, горілки, коньяків, лікерів, рому, деяких настоянок і наливок. Виробляють елітний алкоголь у всіх куточках планети, рецептура його приготування відрізняється залежно від наявності відповідної сировини, особливостей кліматичних умов і національних традицій. Але в магазині елітного алкоголю elit-alco.com.ua можна знайти практично будь-який сорт вище перелічених міцних напоїв. Причому алкоголь можна вживати як в чистому вигляді, так і в складі різних коктейлів.

Взяти, наприклад, знаменитий коктейль «Лонг Айленд Айс Ті». Згідно з легендою, цей екзотичний напій почали готувати за часів «Сухого закону» в Сполучених Штатах. У барах його зазвичай замовляли як безалкогольний охолоджений чай. Кольором коктейль мало відрізнявся від звичайного чаю. Коли його розливали по чайним гурткам і прикрашали лимонною скибочкою, важко було здогадатися, що це міцний алкоголь, а не легкий тонізуючий напій. Смак, звичайно, дещо відрізнявся від чаю, варто лише поглянути на приблизну рецептуру коктейлю, який складається з суміші в різних пропорціях самого міцного алкоголю: рому, горілки, джина, білої текіли, лікеру Cointreau, соку лимона і Кока-коли.