Цікаво, а яке взуття буде модним у новому сезоні? Багато модниць з усього світу вже цікавляться даним питанням. За словами провідних фахівців у модному світі, взуття є основою всього жіночого образу. Тому саме з взуття в першу чергу буде будуватися весь ваш стиль. І сперечатися з цим марно. Тому що від цього предмета гардеробe в першу чергу будуть залежати  настрій, впевненість у собі і звичайно ж найголовніше - хода.

Взуття без підборів увійшло в моду

Таке взуття буде модним в цьому сезоні. Тому що це комфортно, практично і досить зручно. До такого взуття відносяться: туфлі  і чоботи. Взуття, де відсутній каблук також повинно бути в гардеробі у кожної дівчини. Тому, що життєві ситуації бувають різними. Мало куди доведеться піти. А в такому взутті дуже зручно прогулюватися парком і набережною. У ньому можна виїхати в ліс, на дачу, не боячись підвернути ногу.

Оригінальним рішенням, яке стало популярним останнім часом є авторські вироби національної тематики. Підібрати українське жіноче взуття за розумною ціною можна у інтернет-магазині «Етнодім».

Танкетка знову в моді

Багато жінок люблять взуття на танкетці. Тому вона буде модною і в новому сезоні. Цього року модниць чекає  багатий вибір взуття на танкетці. І звичайно, абсолютно кожна модниця зможе знайти собі підходящий варіант.

Завжди актуальна шпилька

Шпилька є незрівнянним видом каблука. Подібний каблук завжди зможе витримати будь-яку конкуренцію. До того ж дуже нелегко бути конкурентом цього спокусливого і витонченого виду. Завдяки такому каблуку жіночі ніжки візуально виглядають довшими і стрункішими. Власниця стає більш жіночною і елегантною. Перед такою жінкою дуже складно встояти, до того ж і очей неможливо відвести.

Чи є популярним товстий каблук?

Якщо жінка є активною і їй доводиться дуже багато ходити пішки, то взуття, де присутній товстий каблук обов'язково повинне бути у неї в гардеробі. Якщо оцінювати такий каблук з точки зору комфорту і практичності, то, він природно виграє, в порівнянні з іншими варіантами. Так, наприклад, подібне взуття буде набагато зручнішим, ніж взуття на шпильці. Ходити в таких виробах набагато легше, причому хода стає граціозною та невимушеною.

Масивні каблуки

Жінки, яким складно ходити на шпильці, товстому каблуці, можуть зітхнути з полегшенням. Адже в моду знову потрапило взуття на масивному каблуці. Такі моделі дуже оригінально виглядають, причому є дуже зручними. На багатьох моделях каблуки прикрашені заклепками і оксамитом.