• Главная
  • Стали відомі очільники сільрад та територіальних громад Кременчуцького району
11:36, 29 октября 2015 г.

Стали відомі очільники сільрад та територіальних громад Кременчуцького району

Територіальні громади та селищі ради кременчуцького району вже визначилися зі своїми очільниками. Про  це редакції 05366.com.ua повідомила секретар Кременчуцької районної ТВК Юлія Остапець.

За даними ТВК, у Кременчуцькому районі з’явилося 12 нових керівників: це очільники п’яти територіальних громад та семи сільрад району.

Стали відомі очільники сільрад  та територіальних громад Кременчуцького району (фото) - фото 1

Територіальні громади Кременчуцького району та їх очільники:

Омельницька територіальна громада (с. Омельник, с. Варакути, с. Литвиненки, с. Пустовіти, с. Федоренки с. Запсілля, с. Крамаренки, с. Степівка, с. Демидівка, с. Гуньки, с. Ковалі,  с. Найденівка, с. Радочин, с. Щербухи, с. Яремівка, с. Рокитне, с. Онищенки, с. П’ятихатки, с. Романки, с. Щербаки) – (замість чотирьох голів сільрад  - одна) Олександра Шереметьєва (до виборів очолювала Омельницьку сільську раду)

Піщанська територіальна громада (с. Піщане, с. Ковалівка, с. Кривуші, с. Гориславці, с. Коржівка, с. Миловидівка, с. Олефірівка) (замість двох голів - один)– Олександр Красницький (до виборів очолював Піщанську сільську раду)

Недогарківська територіальна громада (с. Недограки, с. Панівка, с. Пащенівка, с. Рокитне-Донівка, с. Максимівка) (замість двох голів одна) – Віра Пащенко (до виборів очолювала Недогарківську сільську раду)

Пришибська територіальна громада (с. Пришиб, с. Єристівка, с. Роботівка, с. Кобелячок, с. Малики) (замість двох голів - одна) – Валентина Городянко (до виборів очолювала Пришибську сільську раду)

Червонознам’янська територіальна громада (с. Червона Знам’янка, с. Вільна Терешківка, с. Майбородівка, с. Мирне, с. Писарщина) (замість двох голів - одна) – Ірина Копка

 

Сільські ради Кременчуцького району та їх очільники:  

Ялинцівська сільська рада (с. Ялинці, с. Воскобійники, с. Пухальщина, с. Самусіївка, с. Кіндрівка, с. Михайленки) – Олександр Краплина (діючий сільський голова)

Білецьківська сільська рада (с. Білецьківка, с. Бурти, с. Маламівка, с. Підгірне, с. Новоселівка, с. Стара Білецьківка) – Анна Самойлюк (діюча очільниця)

Кам’янопотоківська сільська рада (с. Кам’яні Потоки, с. Ройове, с. Садки, с. Чикалівка) – Лідія Кравченко (діюча очільниця)

Потоківська сільська рада (с. Потоки, с. Дзержинське, с. Мала Кохнівка, с. Соснівка) – новообраний голова Юрій Зоря

Бондарівська сільська рада (с. Бондарі, с. Василенки, с. Заруддя, с. Остапці, с. Ревівка) новообраний голова Вячеслав Бондар

Салівська сільська рада (с. Салівка, с. Карпівка, с. Махнівка, с. Петрашівка) – Любов Бовбас (діюча очільниця)

Келебердянська сільська рада (с. Келеберда) – новообрана очільниця Оксана Затворна

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#выборы-2015 #политика #Кременчуг #район #сельсовет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...