Хто і скільки з кандидатів у мери витратив на вибори в Кременчуці

Сьогодні, 2 листопада стало відомо, хто і скільки з кандидатів у мери витратив на вибори в Кременчуці. За даними Кременчуцької міської територіальної виборчої комісії, станом на 1 листопада фінансові звіти подали лише чотири кандидати у мери – Віталій Малецький, Олег Савченко, Геннадій Іванян та Ірина Дроздова. З приводу відсутності фінзвітів від інших кандидатів ТВК буде звертатися до міліції.

На що витрачалися кандидати:

Віталій Малецький (політпартія «Поруч») – 5 700 грн

Як зазначено у фінансовій звітності кандидата, особистий вклад Віталія Малецького у передвиборчу рекламну кампанію склав – 5 700 грн. Інших добровільних внесків фізичних чи юридичних осіб до поточного рахунку виборчого фонду кандидата не зафіксовано. Загальна сума поточного рахунку виборчого фонду кандидата складає 5 700 грн.

Витрати на виготовлення друкованих матеріалів (листівок, буклетів, інших агітаційних матеріалів): 5 667 грн.

Витрат на виготовлення відео та аудіопродукції, придбання ефірного часу на TV і радіо, виготовлення сувенірів, канцтоварів, пакетів і т.д. із зазначенням прізвища кандидата, партії чи символіки, оренди приміщень, оренди агітаційних наметів, виготовлення рекламних щитів: не зафіксовано.

Залишилося на поточному  рахунку виборчого фонду кандидата 33 гривні.

Олег Савченко (політпартія «Патріот») – 29 030 грн

Як зазначено у фінансовій звітності кандидата, особистий внесок Олега Савченка у передвиборчу рекламну кампанію склав 29 030 грн. Інших добровільних внесків фізичних чи юридичних осіб до поточного рахунку виборчого фонду кандидата не зафіксовано. Загальна сума поточного рахунку виборчого фонду кандидата складає 29 030 грн.

Як зазначив у фінзвіті Олег Савченко, витрачався він лише на друк агітаційних матеріалів – плакатів, листівок, буклетів – 28 820 грн та сплатив банківські послуги, пов’язані з відкриттям-закриттям рахунка – 201, 74 грн.

Залишилося у кандидата на рахунку 8,26 грн.  

Геннадій Іванян (політична партія «Опозиційний блок») –  234 158, 40 грн

Як зазначено у фінансовій звітності кандидата, особистий внесок Геннадія Івнаняна у передвиборчу рекламну кампанію склав більшість загальної суми поточного рахунку виборчого фонду  - 204 294, 20 грн. Загальна сума значиться як 234 158, 40 грн.

Добровольчі внески на поточний рахунок виборчого фонду цього кандидата від інших осіб склали 29 864,20 грн.

Витрачався кандидат на виготовлення агітаційних плакатів, листівок, буклетів, виділяв кошти на створення відеозаписів, купував ефірний час на TV, друкував передвиборну агітацію в газетах, розміщався на рекламних щитах та замовляв зовнішню рекламу.

Ірина Дроздова: (громадська ініціатива «Єдиний Кременчук») - 395 138, 34 грн

 Як зазначено у фінансовій звітності кандидата, особистий внесок Ірини Дроздової у передвиборчу рекламну кампанію склав 80 000 грн. Добровільні внески фізичних осіб до поточного рахунку виборчого фонду кандидата склали 315 138, 34. Загальна сума, яка надійшла на поточний рахунок виборчого фонду кандидата Ірини Дроздової склав 395 138, 34 грн.

Витрачалася Ірина Дроздова на публікацію агітматеріалів у газетах міста, виготовляла власну газету та буклети, листівки й іншу продукцію, замовляла виготовлення сувенірів, канцтоварів, тощо із зображенням кандидата, назви чи символіки партії чи ініціативи. Сплачувала за використання ефірного часу на радіо та телебаченні, орендувала приміщення для конференцій, де проводила зустрічі з виборцями, замовляла рекламні щити та зовнішню рекламу.  

Як значиться у звіті, на передвиборчу агітацію Ірина Дроздова витратила всі кошти, які були на поточному рахунку її виборчого фонду.

выборы-2015 политика Кременчуг терризборком финансы кандидаты мэр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
387 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Уважаемые руководители предприятий, организаций и учреждений различных форм собственности! Исполнительный комитет Кременчугского городского совета обращается к вам с просьбой 23 августа – в День Государственного Флага Украины – поднять на административных зданиях своих заведений государственные флаги. Пусть в этот праздничный День желто-голубой флаг Украины станет для всех символом великого единения украинской нации и всех украинских земель. Напомним, в эт...
Общество
ПАО Кременчуггаз продолжает отключать должников от подачи газа. Жители более двух десятков квартир лишены возможности готовить пищу на газовой плите. 20 августа в доме №3 по проспекту Леси Украинки отключили 15 квартир. В тот же день были отключены от подачи газа 5 квартир в доме №17 по улице Вадима Пугачова. А в доме №61/17 по проспекту Свободы жильцы 4 квартир сидят без газа с 16 августа. Об этом сообщает Служба помощи мэра кременчужанам.
Общество
Для того, щоб організувати якісне виконання органами Державної фіскальної служби обслуговування платників податків – надання адміністративних послуг, Центри обслуговування платників у святкові та вихідні дні серпня працюватимуть за таким режимом: 23 серпня – центри обслуговування платників працюватимуть за режимом роботи ОДПІ - до 17 години; 25 серпня – робочий день згідно з затвердженими графіками роботи ЦОП - до 13 години; 24 та 26 серпня – вихідні дні....
Происшествия
Поздно вечером 20 августа с улицы Правобережная в Кременчугскую детскую больницу была доставлена 5-летняя девочка. Медики поставили ей диагноз – медикаментозное отравление. Как сообщили родители малышки, она выпила 8 таблеток успокоительного средства «Валерин» и 5 таблеток снотворного «Здоровый сон». Ребёнок был госпитализирован в реанимационное отделение. Состояние девочки среднетяжёлое. Об этом сообщает начальник Кременчугского горрайонного отдела управл...
Общество
Доцент кафедри українознавства Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, кандидат з мистецтвознавства  Алла Лушакова під час своєї доповіді «До 90-річчя від дня народження найвідомішого кременчуцького історика Лева Ісааковича Євселевського» на науковій конференції «Старожитності й давня історія Кременчука» повідала про життєвий шлях кременчуцького вченого. Лев Ісаакович Євселевський – доктор історичних наук, професор Кременчу...
Происшествия
20 августа в Кременчугском районе горели две свалки. В 15:18 вспыхнула мусорка в селе Потоки. Пламя охватило 500 кв. метров мусора. 7 часов шестеро спасателей ГПСЧ-14 тушили свалку. Пожар был ликвидирован в 22:40. В 19 часов загорелся полигон твёрдых бытовых отходов в селе Белецковка Кременчугского района. Мусор горел на площади 300 кв. метров. Это возгорание тушили 8 пожарных ГПСЧ-14 и ГПСЧ-15. Они работали 8,5 часов. Причины возгораний мусора устанавлива...
Криминал
Вчора о 16:39 до Кременчуцького відділення поліції №1 (Крюків) звернулась 23-річна місцева жителька та повідомила, що 16 серпня з 19 години до 23:30 троє невідомих, побивши її 47-річного батька, забрали у нього мобільний телефон «Nomi i245» та велосипед. Сталася ця подія на залізничному переїзді поблизу залізничної зупинки «Червона Гірка». Кримінальне провадження відкрито за статтею 187 Кримінального кодексу України (розбій). За матеріалами прес-центру Кре...
Криминал
20 серпня о 10:05 до кременчуцьких поліцейських звернулась 47-річна містянка та повідомила, що невідома особа зірвала з неї золотий ланцюжок. Стався цей грабіж на проспекті Льва Толстого, 19. Кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). За матеріалами прес-центру Кременчуцького відділу поліції.
Происшествия
20 августа в Кременчуге и Кременчугском районе произошли несколько пожаров. В 12:28 по переулку Революционеров загорелась хозяйственная постройка на частном дворе. Пламя полностью уничтожило сарайчик. Ещё одна хозпостройка сгорела в селе Сосновка Кременчугского района В 15:08, загорелась сухая растительность в районе улицы Чумацкий Шлях. Пламя распространилось на территории 4,8 га. Потушить этот пожар спасателям удалось только в 22:40. На ликвидации возгор...