![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
10:07, 3 листопада 2015 р.
Під Кременчуком через сміття згоріла половина господарського двору: сараї, дрівники і частина будинку
Під Кременчуком у селі Степівка, через сміття згоріла половина господарського двору, повідомляє прес-служба ДСНС У Полтавській області.
Як повідомляють пожежники, подія трапилася вдень 2 листопада. Першим загорілося сміття, що лежало у дворі, потім воно перекинулося на два дрівники, згодом на сарай, а потім і на житловий будинок, в якому мешкала 75-річна старенька.
В результаті пожежі побутові приміщення згоріли повністю, а житловий будинок залишився без даху та веранди.
На щастя, від пожежі ніхто не загинув і не отримав травм. За попередніми даними, полум’я, що спалило половину господарства, спалахнуло внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи під час спалювання сміття.
Пожежники звертаються до кременчужан та жителів району – не спалюйте рослинне сміття у своїх господарствах. Краще виривайте бур’яни вчасно, що вони не засихали, або переорюйте його і опале листя. Якщо все ж вирішили палити сміття, обкопайте ділянку, де будете це робити та запасіться первинними засобами пожежогасіння (водою, піском, лопатами).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...