• Головна
  • Сьогодні Україна відзначає День працівників радіо, телебачення та зв'язку!
Професійне свято!
10:27, 16 листопада 2015 р.

Сьогодні Україна відзначає День працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Професійне свято!

Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку медіа простору Кременчука!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації та інформаційних технологій. Інтернет, телефон, телебачення і радіо відкривають безмежні можливості для спілкування та об'єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами.

Працюючи на передових інформаційного простору, ви першими розповідаєте своїм користувачам про найважливіші та найцікавіші події, що відбуваються на теренах нашого міста, регіону, країни тощо. Забезпечення оперативною інформацією людей є справою нелегкою, однак, разом із цим, надзвичайно благородною. Від того, як оперативно дійде до ваших користувачів інформація, залежить рівень і якість їх життя. 

У день вашого професійного свята від усієї територіальної громади Кременчука висловлюємо вам вдячність за те, що приходити на допомогу городянам, допомагаючи їм  відчути свою причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування. Бажаємо  вам професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, надійних партнерів та колег. Щастя, здоров'я вам і вашим родинам!

Секретар міської ради Василь Івко

Перший заступник міського голови Віктор Калашник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День працівників радіо #телебачення та зв'язку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...