Відсьогодні 16-річні кременчужани можуть отримати ID-паспорт

Відсьогодні 16-річні кременчужани можуть отримати ID-паспорт, про це повідомляють працівники Кременчуцького ЦНАПу. Як кажуть фахівці центру надання адмінпослуг, отримати його зможуть лише ті кременчужани, яким виповнилося 16 років і вони будуть отримувати паспорт вперше. Окрім того, претенденти мають бути прописані у Автозаводському районі. Мешканці Крюкова та кременчужани старші 16 років, поки що отримуватимуть паспорти «паперового» зразка. Це обмовлено тими причинами, що у ВРУ ще не остаточно прийняли закон про ID-паспорти, і він впроваджується поступово, окрім того, у Кременчуці техніка для виготовлення ID-паспортів поки що є тільки у Автозаводському районі у Державної міграційної служби.

Відомо, що після прийняття Верховною Радою законопроекту №3224 міграційна служба зможе оформляти паспорт громадянина України нового зразка всім громадянам.

Щоб оформити паспорт нового зразка по досягненню 16-річного віку необхідно надати стандартний пакет документів та копії паспортів батьків - зазначають у Кременчуцькому відділі ДМС на Жовтневій 31/16. Для тих, хто отримує паспорт вперше послуга з оформлення Після прийняття Верховною Радою законопроекту №3224 міграційна служба зможе оформляти паспорт громадянина України всім громадянам.

- Щоб оформити паспорт нового зразка по досягненню 16-річного віку, необхідно подати стандартний пакет документів та копії паспортів батьків, -  зазначають працівники Кременчуцького відділу ДМС у Кременчуці на вулиці Жовтневій 31/16.

Нагадаємо, оформлення ID-паспорта проводиться за бажанням і є не обов’язковим для всіх громадян України. До паспорта нового зразка будуть «прив’язані» соцстрахування, медичні послуги та наявність у власника водійських прав та інших документів.
pasport_f3e64

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов