Безкоштовна юридична допомога у Кременчуці

Вже понад рік в місті Кременчуці фахівцями-правниками «Об’єднання «САМОПОМІЧ» надається безкоштовна первинна правова допомога.

Звернувшись до офісу «Об’єднання «САМОПОМІЧ», Ви можете отримати юридичну консультацію, що стосується як загальнопоширених проблем:

- субсидії на оплату житлово-комунальних послуг;

- створення та реєстрація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);

- повернення банківських вкладів;

- соціальні права та гарантії учасників АТО,

так і з індивідуальних юридичних питань.

Сьогодні Україна проходить певний етап законодавчого оновлення, майже щоденно законодавчі та інші нормативно-правові акти зазнають суттєвих змін. Ми намагаємось допомогти кременчужанам розібратися в цих хитросплетіннях правових норм, знайти оптимальний варіант вирішення тієї чи іншої юридичної проблеми.

При цьому активістами «Об’єднання «САМОПОМІЧ» аналізуються та узагальнюються проблеми, з якими стикаються наші громадяни, з метою подальшого пошуку алгоритмів та законних методів їх вирішення, винесення питань, що знаходяться в компетенції місцевого самоврядування, на розгляд Кременчуцької міської ради та її виконавчих органів.

За безкоштовною юридичною консультацією можна звернутися в офіс «Об’єднання «САМОПОМІЧ» за адресою: вул. Перемоги, 3А (будівля офісного комплексу “QB”), к. 39 (3 поверх).

Консультації надаються з 10:00 до 12:00 в понеділок, середу, п’ятницю, суботу.

Телефони: (05366) 3-71-83, 050-566-89-11, 067-783-88-89

e-mail: kremenchuk@samopomich.in.ua

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
672 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов