Нова жертва пневмонії у Кременчуці: померла 45-річна жінка

Нова жертва пневмонії у Кременчуці: померла 45-річна жінка. Кременчужанка стала шостою загиблою від цього захворювання у місті. Як повідомляють санепідемологи, відомо, що вона «до останнього» ходила на роботу, не зважаючи на хворобу, 27 січня потрапила у реанімацію, а 28 січня померла.

- Нам стало відомо, що жінка захворіла ще 22 січня, але не зверталася до лікарів, займалася самолікуванням і ходила на роботу. 27 січня її вже забрали до реанімації – стан був критичний, а 28 січня кременчужанка померла, – розповідає спеціаліст Кременчуцької санепідемслужби Лариса Коровіна.

Як повідомляє головний медик Кременчука Максим Середа, сьогодні в лікарнях міста з діагнозом «пневмонія» перебуває 249 кременчужан, з яких 90  - діти. За інформацією санепідемологів, хоча загальний рівень захворюваності в місті падає, кількість людей, у яких виявили ускладнення після захворювань на ГРВІ ( - «пневмонію») не зменшується. Наразі в «групі ризику» - (люди, які найбільш схильні до таких захворювань та ускладнень від них) кременчужани у віці від 30 до 65 років і старші, у яких є інші хронічні захворювання.

Санепідемологи звертаються до кременчужан, якщо ви виявили у себе чи своїх близьких або знайомих перші симптоми грипу та ГРВІ -  негайно зверніться до лікаря, не займайтеся самолікуванням та не переностьте хворобу «на ногах». Вчасна кваліфікована допомога медиків може врятувати життя.   

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов