Петиції Кременчука: мер розгляне вже другу – про зниження вартості проїзду

Вже друга електронна петиція на сайті кременчуцької міської ради набрала потрібну для розгляду кількість голосів – 250.

Стосується вона зниження вартості проїзду у громадському транспорті.

- Петиція, що набрала належну кількість голосів, ми її обов’язково розглянемо у встановленому законом порядку, протягом 10 днів, - каже Віталій Малецький. - Стосовно зниження цін на проїзд, це треба робити, маючи економічні розрахунки, які дають перевізники та наші  структурні підрозділи: управління транспорту та управління економічного розвитку. Щоб вирішити, чи знижувати ціни на проїз, треба дивитися складові собівартості – вони постійно змінюються – мінімальна зарплата зросла, пальне зменшилося, але в балансі може бути так, що нічого не змінилося. Багато перевізників писало, що одним треба підняти ціну за проїзд, а іншим – обмежити тих, які ставлять занадто низьку ціну на проїзд. Тому ми вивчимо це питання і дамо відповідь у встановленому законом порядку.   

Нагадаємо, мер розглянув першу електронну петицію про встановлення світлофору на пвшоходному переході біля Sport life. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов