Кременчук хоче звернутися до ВРУ і попросити коштів на пільгові перевезення

Кременчук хоче звернутися до ВРУ і попросити коштів на пільгові перевезення.

На сесію, 2 лютого, винесене питання про те, щоб попросити у держбюджеті країни 11-14 млн грн на компенсацію пільгового проїзду в місті. Якщо цих коштів держава не надасть, то їх будуть виділяти з міського бюджету і обіцяють компенсувати починаючи від 1 січня.

На сесії присутні не лише депутати, але й перевізники, яких обурило «відтягування» вирішення питання.

- Ви хтозна коли приймете рішення, але як мені завтра возити людей, якщо мені нічого не компенсують. Пільговики б’ють мою машину палицями і кажуть, що я «фашист», тому, що я їх не беру, - сказав один із перевізників.

Наразі є пропозиція направити прохання до верховної ради України про компенсацію тієї субвенції на пільговиків, яку зараз «забрали» та провести спільне засідання двох комісій, щоб вирішити це запитання, перерахувавши всіх пільговиків та вирішити питання про фінансування електротранспорту та маршрутних перевізників, з яких троє компаній перевозять людей на правобережжя міста.

- Ми не знімаємо із себе відповідальність і якщо держава не компенсує, будемо виділяти із міськбюджету, - каже Віталій Малецький. - Зараз Кременчук має 2 млн грн, але ці гроші покривають лише частину проїзду людей пільгових категорій у електротранспорті, а нам потрібно від 11 до 14 млн грн, це велика «діра» для міського бюджету, але якщо нам не вдасться отримати їх у держави, ми дамо їх із міського бюджету, компенсуючи проїзд пільговиків з 1 січня 2016 року. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов