У Кременчуцької міськради з’явиться власний «Ревізор»

У Кременчуцької міськради з’явиться власний «Ревізор», таке рішення, хоч і зі «скрипом» прийняли депутати на сесії 2 лютого .  

У міськвиконкомі вирішили створити відділ внутрішнього контролю і аудиту. Це питання викликало значний резонанс серед депутатів, з огляду на розбіжність точок зору. Одні вважали, що цей відділ може стати «кишеньковим» і призведе лише до «роздуття» апарату міськради, оскільки буде підконтрольним мерії, тому його не можна створювати. Інші дотримувалися такої ж думки, але вважали, що створювати відділ потрібно, але із залученням незалежних експертів.

Врешті, за створення такого відділу проголосували. Відомо, що займатимуться його працівники забезпеченням внутрішнього фінансового контролю, за діяльністю підприємств, організацій та закладів, які фінансуються за бюджетні кошти.  А також слідкуватимуть за раціональним  використанням коштів та перешкоджатимуть виникненню фінансових ризиків у міському бюджеті.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов