• Главная
  • У Кременчуцької міськради з’явиться власний «Ревізор»
10:18, 3 февраля 2016 г.

У Кременчуцької міськради з’явиться власний «Ревізор»

У Кременчуцької міськради з’явиться власний «Ревізор», таке рішення, хоч і зі «скрипом» прийняли депутати на сесії 2 лютого .  

У міськвиконкомі вирішили створити відділ внутрішнього контролю і аудиту. Це питання викликало значний резонанс серед депутатів, з огляду на розбіжність точок зору. Одні вважали, що цей відділ може стати «кишеньковим» і призведе лише до «роздуття» апарату міськради, оскільки буде підконтрольним мерії, тому його не можна створювати. Інші дотримувалися такої ж думки, але вважали, що створювати відділ потрібно, але із залученням незалежних експертів.

Врешті, за створення такого відділу проголосували. Відомо, що займатимуться його працівники забезпеченням внутрішнього фінансового контролю, за діяльністю підприємств, організацій та закладів, які фінансуються за бюджетні кошти.  А також слідкуватимуть за раціональним  використанням коштів та перешкоджатимуть виникненню фінансових ризиків у міському бюджеті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ревізор #котроль #фінанси #кошти #сесія #депутати #гроші #відділ #Кременчук‬ #‎Кременчуг‬ #‎Украина‬ #‎Україна‬ #‎сайтгородакременчуга‬ #‎citysites_05366‬
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...