У Кременчуці заступники мера розглянуть петицію про позбавлення міського голови премії за січень

У Кременчуці заступники мера розглянуть петицію про позбавлення міського голови премії за січень.

Петиція на позбавлення мера премії за «незадовільну роботу» з очищення міста від снігу в січні за кілька днів після публікації набрала 353 голоси замість 250 необхідних. За словами мера він сам не зможе розглянути цю петицію з етичних питань, тому її розглядатимуть його перший заступник та заступник з фінансових питань.   

- Я сам особисто цю петицію розглядати не зможу, тут є певні етичні питання, відповідно, її розглядатиме перший заступник і заступник з фінансових питань, - сказав Віталій Малецький під час брифінгу 8 лютого в мерії, - Звісно, побажання кременчужан треба враховувати, йти назустріч людям і дивитися, що дійсно є основою того чи того звернення. Якщо це не певна спекуляція, то такі звернення треба розглядати. Умови оплати праці працівників міськради окреслені – і якщо є підстави позбавляти премії, то звичайно треба позбавляти.

На запитання яка ж особиста думка у мера з приводу позбавлення його премії Віталій Малецький відповів так:

- Система державної і місцевої влади не може функціонувати без оплати праці чиновників. Всеодно треба платити зарплату. І коли рівень зарплати не змінювався з 2008 року, то премія чи надбавка для, практично всіх працівників виконкому, є певним компенсаційним механізмом. Зараз посадовий оклад деяких працівників значиться на рівні мінімальної зарплати. Премія, на жаль, не завжди дається за хорошу роботу – а це тому, що в країні з 2008 року не переглядалися зарплати працівників влади. Держава має переглянути всі посадові оклади.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов