В кременчуцькій аптеці провізор робив наркозалежним ін’єкції «під заставу» (ФОТО)

В кременчуцькій аптеці провізор робив наркозалежним ін’єкції «під заставу». Таку інформацію опублікував на особистій сторінці у Facebook начальник департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива.

Як йдеться у повідомленні «події» розгорталися у аптеці «Ромашка» на проспекті 50-річчя Жовтня 27, (ПП В’юн О.А) (на Молодіжному - прим. авт.)

Як встановили правоохоронці, працівник аптеки продавав кодеїновмісний препарат («Кодепсин») без рецепту та дозволяв вживати опійний знеболювач («Нафлубін») в приміщенні аптеки, а іноді й сам колов його «пацієнтам», забираючи «під заставу» паспорти наркозалежних та їх особисті речі.  

Під час санкціонованого обшуку в аптеці «Ромашка» вилучили 10 блістерів «Кодепсину», ампули «Нафлубіну», паспорти наркоманів та їх особисті речі (телефони, пластикові картки та ін.), що були «закладними» для придбання комбінованих препаратів.

Також правоохоронці вилучили порожні ампули з-під «Нафлубіну», використані шприци, шприц із залишками «Нафлубіну», сервер з інформацією та медкнижки двох провізорів.

Вже зараз з’ясовано, що документація на поставку препаратів відсутня. Навколо аптеки борці з наркозлочинністю знайшли безліч використаних шприців. 

12717207_571551396336348_3019234296916950180_n

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов