Кременчужан навчать розпізнавати «фейкові» новини та проводити власні журналістські розслідування

Кременчужан навчать розпізнавати «фейкові» новини та проводити власні журналістські розслідування.

Безкоштовний тренінг з інформаційної розвідки для журналістів, блогерів, громадських активістів та всіх небайдужих до інформпростору кременчужан пройде 24 лютого у «Просторі ідей» на вулиці Софіївській (Чапаєва) 36 Б. Проводитиме його засновники проекту OSINT Academy  Дмитро Золотухін, радник міністра інформаційної політики України, директор Інституту Постінформаційного Суспільства, незалежний експерт з питань інформаційних війн і конкурентної розвідки, засновник проекту Razvedka.in.UA.

Мета тренінгу – навчити журналістів та всіх бажаючих використовувати новітні технології OSINT для створення суспільно-важливого контенту, зокрема про корупціонерів, політиків, чиновників, кандидатів на виборчі посади, для розпізнавання «фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ тощо. Ознайомитись із програмою тренінгу можна на сайті проекту.

Триватиме зустріч 24 лютого з 16:30 до 20:30 в приміщенні «Простору Ідей» на вулиці Софіївській (Чапаєва) 36 Б.

Попередня реєстрація обов’язкова. Реєстраційну форму можна знайти тут.

Кременчук
Кременчужан навчать розпізнавати «фейкові» новини та проводити власні журналістські розслідування (фото) - фото 2
Кременчужан навчать розпізнавати «фейкові» новини та проводити власні журналістські розслідування (фото) - фото 3
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов