Маленьких кременчужан кличуть стати ілюстраторам книги про переселенців

Кременчужан кличуть стати ілюстраторам книги про переселенців. Розмальовування книги, що готується до друку, про людей, які внаслідок війни на Сході України та анексії Криму були змушені покинути свої домівки та розселитися по всіх теренах нашої країни, відбудеться 28 лютого о 13:00 у Просторі Ідей на вулиці Софіївській 36 Б (колишня Чапаєва)

 «Терміново! Потрібні діти (будь-якого віку), які хочуть помалювати картинки для книжки, що готується до друку.  Дорогі маленькі художники, нам потрібні малюнки у збірочку життєвих історій про вимушено переселених осіб. Учасники проекту «Нові сусіди» записали спогади українців зі Сходу, які в ході військового конфлікту покинули свої домівки і переїхали в інші міста чи села Полтавщини. Книжека про цих людей ось-ось буде сформована і для неї необхідні саме дитячі малюнки – щирі і душевні! Дорогі художники, чекаємо вас дуже-дуже! Уміння малювати немає значення!» - йдеться у повідомленні.


Для того, щоб маленькі художники почувалися комфортно і впевнено, допомагати їм прийде вчитель малювання Ольга Павленко із дитячої студії мистецтв «Кольорово». Вона проведе майстер-клас.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов