Кременчужанам розкажуть, як знайти фінансову підтримку на свою громадську кампанію

Кременчужанам розкажуть, як знайти фінансову підтримку на свою громадську кампанію

Якщо ви член незалежного громадського об’єднання, журналіст, активний громадський діяч чи небайдужий житель міста і маєте багато планів та ідей, як зробити Кременчук чи Кременчуцький район гарним, комфортним, цікавим і успішним, але не знаєте, де взяти гроші на свій задум, тоді вам варто прийти на цей захід. Він відбудеться 28 лютого в Просторі Ідей з 11:30 до 12:45 на вулиці Софіївській 36 Б (колишня Чапаєва).

«Чеське НГО NESEHNUTÍ  запрошує всіх бажаючих стати учасниками програми підтримки громадянського суспільства в Україні. Підтримка не надається політичним партіям та організаціям, формально чи неформально з ними пов’язаним (молодіжні, експертні чи будь-які інші)» Щоб ваші заявки були якісними та мали шанс на отримання фінансування, ми влаштовуємо орієнтаційний семінар і готуємося розповісти, що таке громадська кампанія та як підготувати проектну заявку на її проведення» - йдеться у повідомленні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов