«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков

Сьогодні, 1 березня, у міськраді Кременчука місцеві громадські організації, які займаються допомогою військовим АТО та переселенцям, підписали меморандум про співпрацю із міською владою.

- Скоро центр війни буде переходити в міста, солдати повертаються додому із зони бойових дій і їм потрібна соціалізація. У демобілізованих військових немає роботи, їм важко самотужки добиватися своїх прав на земельні ділянки, їм потрібна соціальна та психологічна підтримка. Ті ж самі проблеми і у переселенців. Тому сьогодні, у міськраді громадські організації, які займаються допомогою військовим АТО та переселенцям, підписали із владою меморандум про співпрацю,  - наголосив т.в.о. департаменту праці та соціального захисту населення і з питань АТО Володимир Поляков.

У меморандумі значиться що співпрацюватимуть влада та організації у залученні інвестиційних коштів (грантів) на допомогу військовим АТО та ВПО для побудови житла, опрацьовуватимуть інформацію про наявність об’єктів нерухомого майна, які можуть бути використані під залучення цих грантів. Допомагатимуть демобілізованим військовим та переселенцям знайти хорошу оплачувану роботу, та надаватимуть допомогу з отриманням коштів на розвиток власного бізнесу. Також переселенцям планують допомагати адаптуватися на новому місці проживання, знайомлячи їх з історією і культурою нашого міста, а військовим допомагатимуть у соціальній і психологічні реабілітації. Окрім того, ці категорії громадян планують залучати до суспільно-культурного життя міста. Військовим АТО, переселенцям та їх родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах допомагатимуть допомагатимуть в першу чергу.

Окрім того, у меморандумі прописана інформаційна підтримка цих категорій населення, стосовно пільг, на які вони мають право.

Планується, що у Кременчуці ініціативна група працюватиме над лобіюванням інтересів військових АТО та ВПО. Буде створено спеціальний благодійний фонд, який збиратиме кошти для потреб цих категорій населення, впроваджуватимуться соцпроекти з їх адаптації. Також у місті з’явиться центр первинної соціальної допомоги для зареєстрованих переселенців та буде створена єдина база непрацюючих військових АТО і ВПО, згідно професійно-кваліфікаційного складу.

Як зауважила представниця влади, заступник мера Ольга Усанова, підписання цього меморандуму – лише перший крок для соціальної адаптації військових АТО та внутрішьно-переміщених осіб. Планується, що далі в місті впроваджуватимуться цілі окремі програми, які будуть підтримувати ці категорії населення.

фещщтдлт
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов