• Главная
  • «Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков
18:37, 1 марта 2016 г.

«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков

Сьогодні, 1 березня, у міськраді Кременчука місцеві громадські організації, які займаються допомогою військовим АТО та переселенцям, підписали меморандум про співпрацю із міською владою.

- Скоро центр війни буде переходити в міста, солдати повертаються додому із зони бойових дій і їм потрібна соціалізація. У демобілізованих військових немає роботи, їм важко самотужки добиватися своїх прав на земельні ділянки, їм потрібна соціальна та психологічна підтримка. Ті ж самі проблеми і у переселенців. Тому сьогодні, у міськраді громадські організації, які займаються допомогою військовим АТО та переселенцям, підписали із владою меморандум про співпрацю,  - наголосив т.в.о. департаменту праці та соціального захисту населення і з питань АТО Володимир Поляков.

У меморандумі значиться що співпрацюватимуть влада та організації у залученні інвестиційних коштів (грантів) на допомогу військовим АТО та ВПО для побудови житла, опрацьовуватимуть інформацію про наявність об’єктів нерухомого майна, які можуть бути використані під залучення цих грантів. Допомагатимуть демобілізованим військовим та переселенцям знайти хорошу оплачувану роботу, та надаватимуть допомогу з отриманням коштів на розвиток власного бізнесу. Також переселенцям планують допомагати адаптуватися на новому місці проживання, знайомлячи їх з історією і культурою нашого міста, а військовим допомагатимуть у соціальній і психологічні реабілітації. Окрім того, ці категорії громадян планують залучати до суспільно-культурного життя міста. Військовим АТО, переселенцям та їх родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах допомагатимуть допомагатимуть в першу чергу.

Окрім того, у меморандумі прописана інформаційна підтримка цих категорій населення, стосовно пільг, на які вони мають право.

Планується, що у Кременчуці ініціативна група працюватиме над лобіюванням інтересів військових АТО та ВПО. Буде створено спеціальний благодійний фонд, який збиратиме кошти для потреб цих категорій населення, впроваджуватимуться соцпроекти з їх адаптації. Також у місті з’явиться центр первинної соціальної допомоги для зареєстрованих переселенців та буде створена єдина база непрацюючих військових АТО і ВПО, згідно професійно-кваліфікаційного складу.

Як зауважила представниця влади, заступник мера Ольга Усанова, підписання цього меморандуму – лише перший крок для соціальної адаптації військових АТО та внутрішьно-переміщених осіб. Планується, що далі в місті впроваджуватимуться цілі окремі програми, які будуть підтримувати ці категорії населення.

фещщтдлт

фещщтдлт

«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-2
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-3
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-4
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-5
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-6
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-7
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-8
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-9
«Скоро центр війни буде переходити в міста» - кременчуцький військовий Володимир Поляков, фото-10
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АТО #військовий #війна #допомога #даптація #ВПО #меморандум #співпраця #Кременчук‬ #‎Кременчуг‬ #‎Украина‬ #‎Україна‬ #‎сайтгородакременчуга‬ #‎citysites_05366‬
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...