У Кременчуці шукають 260 студентів та школярів на оплачувані громадські роботи

У Кременчуці шукають 260 студентів та школярів на оплачувані громадські роботи, повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

В першу чергу  місце на громадських роботах зможуть отримати діти та підлітки пільгових категорій. Цього року до списку тих, хто може отримати місце на оплачуваній громадській роботі ввійшли діти військових АТО та ВПО. Формування банку даних вже розпочато.

Нагадаємо, що оплачувані громадські роботи для неповнолітніх будуть проходити під час канікул та у час, вільний від навчання.

Вже традиційно діти працюватимуть в житлово-комунальній та  соціальній сферах міста. Їх тимчасовим місцем роботи стануть парк «В.Інтернаціоналістів», парк «Миру», парк «Придніпровський», КП «Благоустрій Кременчука», ГУДКС України в Полтавській області, Крюківський райвиконком, трудовий архів архівного відділу, архівний відділ, відділ з питань реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців, Міський палац культури, ігровий майданчик у парку «Придніпровський».

Детальну інформацію можна дізнатися тут: Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: вул. Академіка Маслова (Радянська) 15/4, каб. № 7. 

Тел.: 3-21-50, 3-01-91 з 8:00 до 17:15 щоденно окрім вихідних.

Перелік документів, необхідних для включення  потенційних учасників до банку даних оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2016 році:

 • Заява про включення до банку даних (пишеться одним із батьків на місці);
 • Копія свідоцтва про народження (копія паспорту);
 • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 • Документи, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (при наявності);
 • Копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї (при наявності);
 • Довідка про склад сім`ї;
 • Копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д) (при наявності);
 • Копія свідоцтва про одруження (при необхідності);
 • Довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям;
 • Копія документа, який підтверджує належність дитини до пільгової  категорії;
 • Довідка з навчального закладу (для студентів).

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надається дітям з сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із Східних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції.

Кожна дитина має право на податкову соціальну пільгу при нарахуванні заробітної плати (при наявності підтверджуючих право на податкову соціальну пільгу документів).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
90 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов