А ви знаєте, хто розмовляє з вами, коли ви дзвоните в поліцію? (ФОТО)

А ви знаєте, хто розмовляє з вами, коли ви дзвоните в поліцію? Нещодавно стало відомо, як працює call-центр поліції в Полтавській області.

Як повідомляють правоохоронці, що в області, в цілодобовому режимі працює 9 безкоштовних автоматизованих ліній. Саме за ними  оператори приймають дзвінки та передають їх диспетчерам, які, в свою чергу, спрямовують на місця подій патрульні наряди та слідчо-оперативні групи.

Як свідчить практика, до правоохоронців за номером 102 звертаються не лише, щоб повідомити про злочини та правопорушення, але й тоді, коли знаходять підозрілі предмети, або бачать підозрілих людей.

Окрім того, оператори call-центру надають сервісні послуги тим, хто до них звертається: підказують телефонні номери екстрених служб, відомств, організацій та ін. 

А ви знаєте, хто розмовляє з вами, коли ви дзвоните в поліцію? (ФОТО) (фото) - фото 1
А ви знаєте, хто розмовляє з вами, коли ви дзвоните в поліцію? (ФОТО) (фото) - фото 2
А ви знаєте, хто розмовляє з вами, коли ви дзвоните в поліцію? (ФОТО) (фото) - фото 3
А ви знаєте, хто розмовляє з вами, коли ви дзвоните в поліцію? (ФОТО) (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов