Стало відомо, які питання розглядатимуть в Кременчуці на VІ сесії міської ради (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

В Кременчуці 29 березня пройде VІ сесія міської ради. 15 березня міський голова Віталій Малецький  підписав розпорядження «Про скликання VІ сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання».

Порядок денний 

1. Про виконання міського бюджету за 2015 рік.

2. Про затвердження Програми відшкодування втрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення м. Кременчука міським автомобільним транспортом, електротранспортом та приміським залізничним транспортом на 2016 рік.

3. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради Пол-тавської області.

4. Про виділення коштів за рахунок залишку бюджетних коштів міського бюджету станом на 01.01.2016.

5. Про затвердження звітів про надходження та використання коштів цільового фонду міської ради за 2015 рік.

6. Про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2016 рік від Кремен-чуцької районної ради.

7. Про затвердження комплексної міської програми «Доступна аптека» в м. Кременчуці на 2016-2018 роки.

8. Про затвердження статуту комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська».

9. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016-2018 роки.

10. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 «Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуля-торних актів на 2016 рік».

11. Про визначення осіб, уповноважених радою для участі в установчій конференції Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу» (уточнення назви посади).

13. Про порядок реєстрації, обліку та видачі посвідчень членам громадських формувань з охорони громадського порядку, які діють на території міста Кременчука.

14. Про стан криміногенної ситуації та дотримання правопорядку на території м. Кременчука.

15. Про затвердження міської Програми сприяння населенню міста у судовому захисті, розвитку правової свідомості населення та організаційного забезпечення діяльності Автозаводського та Крюківського районних судів міста Кременчука Полтавської області на 2016-2018 роки.

16. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2016 № 68.

17. Про визначення орендної плати та продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці.

18. Про виключення об’єктів приватизації з переліків об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кременчука та підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, затверджених міською радою.

19. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 26.05.2015 «Про затвердження нової редакції Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці».

20. Про закріплення умовних меж мікрорайонів у місті Кременчуці.

21. Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів фізичної культури і спорту Автозаводського та Крюківського районних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

22. Про зміну юридичної адреси та затвердження статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник» у новій редакції.

23. Про створення філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» в комунальному закладі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»».

24. Про заслуховування інформації ПАТ «Кременчукгаз» щодо встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі.

25. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Президента України щодо відкликання законопроекту про внесення змін до Конституції України (децентралізації влади) (реєстр. № 2217а від 15 липня 2015 року).

26. Про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо припинення політичних репресій та звільнення політичних в’язнів.

27. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від             24 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».

28. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання, затверджене рішенням II сесії від 22.12.2015.

29. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання, затверджене рішенням II сесії від 22.12.2015.

30. Про затвердження додаткових змін до генерального плану міста Кременчука.

31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

32. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в кварталі 285 в м. Кременчуці.

33. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кре-менчуці.

34. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасового гаража громадянину пільгової категорії у м. Кре-менчуці.

35. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

36. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

37.Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

38. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

39. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

40. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

41. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів в м. Кременчуці.

42. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці.

43. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в          м. Кременчуці.

44. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Кременчуці.

45. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 лютого 2016 року «Про надання згоди ПАТ Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» на переоформлення (продовження терміну дії) гірничного  відводу Піщанського родовища мігматитів та гранітів».

46. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік.

47. Про затвердження статуту комунального підприємства «Кременчук-водоканал» Кременчуцької міської ради в новій редакції.

48. Про тимчасове, до 01 березня 2017 року, призупинення дії Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у капітальному ремонті, реконструкції, модернізації багатоквартирних житлових будинків м. Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.09.2015.

49. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від             26 березня 2013 року «Про затвердження Міської програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013-2018 роки».

50. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України щодо прискорення утворення територіального відділення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

51. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» зі змінами.

52. Про заслуховування окремих звітів першого заступника міського голови Пелипенка В.М., заступників міського голови Проценка Р.О., Декусара В.В., Кравченка Д.В., Усанової О.П., начальника управління житлово-комунального господарства Москалика І.В., начальника відділу транспорту Івашини Р.В. про результати роботи за перші 100 днів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

53. Різне.

сесія міськрада порядокденний питання Кременчук‬ ‎Кременчуг‬ ‎Украина‬ ‎Україна‬ ‎сайтгородакременчуга‬ ‎citysites_05366‬
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
64 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сегодня в Кременчуге стартовал традиционный осенний фестиваль «Солодкий Кременчук». В течение двух дней 22 и 23 сентября наш город будет «сладкой столицей» Украины. На фестиваль съехались лучшие производители сладостей, медовары, мастера хенд-мейда, рестораторы и другие участники. Сейчас идут последние приготовления к встрече гостей. В «сладких домиках» и домиках мастеров кипит работа. А на главной площади города уже встречает гостей фестиваля его главный...
Власть
Исполнительный комитет Кременчугского городского совета принял решение «О временном закрытии движения автотранспорта во время подготовки и проведения мероприятий, посвященных 447-й годовщине со дня основания Кременчуга и 75-й годовщине освобождения его от нацистских захватчиков». Согласно решению исполкома будет временно закрыто движение с установлением соответствующих дорожных знаков с 6:00 20 сентября до 6:00 25 сентября включительно на участке площадь П...
Общество
Фестиваль «Солодкий Кременчук» готовит для гостей и жителей города много приятных сюрпризов. Мастера хенд-мейда и рестораторы будут проводить интересные мастер-классы и бесплатные дегустации вкусных блюд. 22 сентября 10:00 - 14:00 - подарочная промо-акция с дегустацией чаев от ТМ «Алокозай»; 10:30 - мастер-класс по изготовлению сувениров с символом Кременчуга от Маховик Анастасии, арт-студия «Творчий вулик»; 11:30 - мастер-класс по росписи и декорированию...
Общество
22 та 23 вересня у Кременчуці відбудеться фестиваль «Солодкий Кременчук». Цей захід приурочено до Дня народження Кременчука та відзначення річниці визволення нашого міста від нацистських загарбників. План   заходів  у  рамках  Фестивалю солодощів  «Солодкий Кременчук» 22 вересня 11:00-15:00  Кременчуцький пленер. Вихованці та викладачі кременчуцької художньої школи ім. О.Д. Литовченка малюють просто неба. 16:30-18:30 Благодійна акція «Талановиті та нейба...
Партнерский материал
В последнее время город Славянск на мировой арене звучал только в контексте военных действий на Донбассе. Пророссийские наемники захватили город в апреле 2014 года, с тех пор Славянск был у всех на слуху. О нем говорили по телевизору, писали в интернете и газетах, говорили в кабинетах высокопоставленных лиц. После того, как сепаратисты вместе с наемниками покинули город под натиском украинских военных, в городе наступил мир. Сегодня здесь по улицам беззабо...
Власть
Сегодня состоялась встреча городского головы Виталия Малецкого с Министром-советником Посольства Литовской Республики в Украине господином Саулюсом Лабутисом, вице-президентом ТПП Украины Валерием Королем и делегациями из Александрии и городов-побратимов Белая Церковь и Бердянск. Официальный визит гостей нашего города приурочен празднованию 447-летия со дня основания Кременчуга и 75-летию освобождения его от нацистских захватчиков. Мэр Кременчуга Виталий М...
Происшествия
Сегодня по улице Переяславской произошло ДТП: столкнулись автомобили Киа Сид и Мерседес Вито. Так как в результате этого столкновения никто из людей не пострадал, 28-летний водитель Киа и 24-летний водитель Мерседеса решили не обращаться за помощью к патрульной полиции, а договориться, оформив европротокол. Соответствующие разъяснения они предоставили патрульным полицейским, которые прибыли на место происшествия. Об этом сообщает Управление патрульной поли...
Культура
Телеканал «Кременчук» совместно с кременчугскими библиотекарями реализуют литературный проект «Чотири пори читання». Это литературная страничка, которая объединяет поэзию, посвящённую разным временам года. Многие поэты посвящают своё творчество именно временам года, и у кременчугских библиотекарей возникла идея объединить эти стихи в одном видеопроекте. Съёмки начались в прошлом году зимой. Уже отсняты три времени года: зима, весна и лето. Сейчас идёт рабо...
Общество
Сегодня Рождество Пресвятой Богородицы – очень значимый праздник для всех православных христиан, а для женщин – в особенности. Рождество Пресвятой Богородицы символизирует Чудо Господне, ведь именно Пресвятая Богородица выносила и родила Сына Божьего Ииисуса Христа. С давних времен этот праздник считался особенным для всех женщин. Многие женщины ждали его, чтобы попросить богородицу о самом заветном. По преданию, именно в этот день Богородица ходит по миру...