Питання, які Кременчуцька міська рада розгляне на шостій сесії

VІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання буде скликана 29 березня 2016 року о 10.00 год. в сесійній залі міської ради (площа Перемоги, 2).

До проекту порядку денного VІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання внесені наступні питання:

2.1. Про виконання міського бюджету за 2015 рік.

2.2. Про затвердження Програми відшкодування втрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення м. Кременчука міським автомобільним транспортом, електротранспортом та приміським залізничним транспортом на 2016 рік.

2.3. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради Пол- тавської області.

2.4. Про виділення коштів за рахунок залишку бюджетних коштів міського бюджету станом на 01.01.2016.

2.5. Про затвердження звітів про надходження та використання коштів цільового фонду міської ради за 2015 рік.

2.6. Про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2016 рік від Кремен- чуцької районної ради.

2.7. Про затвердження комплексної міської програми «Доступна аптека» в м. Кременчуці на 2016-2018 роки.

2.8. Про затвердження статуту комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська».

2.9. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016-2018 роки.

2.10. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 «Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуля- торних актів на 2016 рік».

2.11. Про визначення осіб, уповноважених радою для участі в установчій конференції Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

2.12. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу» (уточнення назви посади).

2.13. Про порядок реєстрації, обліку та видачі посвідчень членам громадських формувань з охорони громадського порядку, які діють на території міста Кременчука.

2.14. Про стан криміногенної ситуації та дотримання правопорядку на території м. Кременчука.

2.15. Про затвердження міської Програми сприяння населенню міста у судовому захисті, розвитку правової свідомості населення та організаційного забезпечення діяльності Автозаводського та Крюківського районних судів міста Кременчука Полтавської області на 2016-2018 роки.

2.16. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2016 № 68.

2.17. Про визначення орендної плати та продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці.

2.18. Про виключення об’єктів приватизації з переліків об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кременчука та підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, затверджених міською радою.

2.19. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 26.05.2015 «Про затвердження нової редакції Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці».

2.20. Про закріплення умовних меж мікрорайонів у місті Кременчуці.

2.21. Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів фізичної культури і спорту Автозаводського та Крюківського районних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

2.22. Про зміну юридичної адреси та затвердження статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник» у новій редакції.

2.23. Про створення філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» в комунальному закладі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»».

2.24. Про заслуховування інформації ПАТ «Кременчукгаз» щодо встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі.

2.25. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Президента України щодо відкликання законопроекту про внесення змін до Конституції України (децентралізації влади) (реєстр. № 2217а від 15 липня 2015 року).

2.26. Про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо припинення політичних репресій та звільнення політичних в’язнів.

2.27. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 24 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».

2.28. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання, затверджене рішенням II сесії від 22.12.2015.

2.29. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання, затверджене рішенням II сесії від 22.12.2015.

2.30. Про затвердження додаткових змін до генерального плану міста Кременчука.

2.31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

2.32. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в кварталі 285 в м. Кременчуці.

2.33. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кре- менчуці.

2.34. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасового гаража громадянину пільгової категорії у м. Кре- менчуці.

2.35. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.36. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

2.37. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

2.38. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.39. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

2.40. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кре- менчуці.

2.41. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів в м. Кре- менчуці.

2.42. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кремен- чуці.

2.43. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

2.44. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призна- чення в м. Кременчуці.

2.45. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 лютого 2016 року «Про надання згоди ПАТ Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» на переоформлення (продовження терміну дії) гірничного відводу Піщанського родовища мігматитів та гранітів».

2.46. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік.

2.47. Про затвердження статуту комунального підприємства «Кременчук- водоканал» Кременчуцької міської ради в новій редакції.

2.48. Про тимчасове, до 01 березня 2017 року, призупинення дії Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у капітальному ремонті, реконструкції, модернізації багатоквартирних житлових будинків м. Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.09.2015.

2.49. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження Міської програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013-2018 роки».

2.50. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України щодо прискорення утворення територіального відділення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

2.51. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» зі змінами.

2.52. Про заслуховування окремих звітів першого заступника міського голови Пелипенка В.М., заступників міського голови Проценка Р.О., Декуса- ра В.В., Кравченка Д.В., Усанової О.П., начальника управління житлово- комунального господарства Москалика І.В., начальника відділу транспорту Івашини Р.В. про результати роботи за перші 100 днів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

2.53. Різне.

сесія питання депутати міськрада засідання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
Сьогодні на вулиці Переяслівський вдень було пограбовано квартиру у багатоповерховому будинку, про це повідомили нашій редакції очевидці. Поліція затримала злодіїв по гарячих слідах. Коментар отримали у прес служби патрульної поліції Кременчука:  24.05.2019р під час несення служби близько 11 год 30 хв на службовий планшет надійшло орієнтування про те, що на автомобілі АУДІ пересуваються особи, які можливо вчинили крадіжку з квартири. В ході пошукових дій в...
Криминал
Хлопцю інкримінують умисне вбивство. Історія жахлива... Вже встановлено, що неповнолітній постійно сварився зі своєю сусідкю.  Так у лютому 2019 року він пішов до домогосподарства 51-річної жінки. Спочатку хлопчина підпер вхідні двері дерев’яною палицею. Далі вимкнув у хаті світло. Потім розбив дерев’яною палицею вікно, вліз у кімнату, та наніс потерпілій 20 ударів в область тулубу та потилиці ножем, який взяв із собою та ще додав іншим ножем, який знайшов...
Общество
Раніше ми писали про те, що Кабмін схвалив нову редакцію Українського правопису. Що ж змінилося та як тепер писати правильно розбиралися наші журналісти. Букви Г та Ґ: у чому різниця Згідно з новою редакцією писати можна обидві букви у власних назвах. Так, букву Г слід писати аби передати звук "h". Наприклад, Гейне, Гельсінки. А от звук "g" з англійської можна транслітерувати як Г та як Ґ. Початок слова з букви И  Новий правопис допускає написання букви И...
Общество
Укрзалізниця повернула послугу замовлення та оплати продуктових наборів безпосередньо під час придбання проїзних документів, як у касах так і онлайн. Пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті знову мають можливість за бажанням замовити та оплатити послугу харчування в будь-якій залізничній касі під час придбання проїзного документа. Для цього необхідно сказати про це квитковому касиру під час купівлі квитка. Також замовити продуктовий набір мож...
Общество
25 травня у Кременчуці відбудуться змагання з Драгонботу серед учасників спортивного клубу «КРЕМІНЬ». Керівництво клубу запрошує усіх охочих прийти на змагання глядачами. На заході ви зможете відпочити на свіжому повітрі, повболівати за земляків, а значить отримати нові враження та натхнення для нових звершень. І головне – ті, хто давно мріяв покататися на каное, здійснять свою мрію та ще й спробують себе у якості весляра. Усіх гостей заходу пригощатимут...
Политика
Кременчужани голосували за президента Володимира Зеленського. Знаючи його програму та наміри змінити в тому числі систему виборів,  кременчужани більшістю -  80 % голосів, підтримали молодого претендента в президенти. Після інавгурація Володимир Зеленський оголосив про розпуск парламенту, про що він заявляв давно. При цьому наступного дня на розгляд Верховної ради було направлено проект внесення змін до закону про вибори. Так як після початку виборчого пр...
Общество
Учора, мер міста вручив кременчуцькому підприємцю Андрію Погрібному відзнаку Президента України «За гуманітарну участь у проведенні антитерористичній операції». Про це повідомляє прес-служба міськради. Пан Андрій - керівник підприємства «Гарди-Україна», що вирощує різноманітні рослини. Він завжди підтримував наших захисників на сході України й наразі продовжує виконувати свою гуманітарну місію.
Криминал
Учора в громадському транспорті сталася справжня бійка, у результаті якої пасажир отримав ножове поранення. Про це пише сайт Полтавщина. Інцидент стався у кільцевому тролейбусі в Полтаві, що рухався по вулиці Маршала Бірюзова в районі олійноекстракційного заводу "Kernel". За словами начальника відділу комунікації ГУНП в Полтавській області Юрія Сулаєва, до поліції зателефонували містяни та повідомили про бійку з ножовим пораненням в громадському транспорті...
Общество
Кременчук як і вся Україна сьогодні святкував Останній дзвоник. Простіше сказати про суть свята - батьки та діти радісно зустрічали канікули, волю, відпочинок! Щоправда для багатьох дітей це ще не останній візит до школи у цьому навчальному році, адже треба буде здавати екзамени. А ось для випускників, сьогодні була незабутня подія зі сльозами на очах - вони прощаються зі школою назавжди. Тепер тільки зможуть в гості завітати, поспілкуватися з улюбленими в...