Питання, які Кременчуцька міська рада розгляне на шостій сесії

VІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання буде скликана 29 березня 2016 року о 10.00 год. в сесійній залі міської ради (площа Перемоги, 2).

До проекту порядку денного VІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання внесені наступні питання:

2.1. Про виконання міського бюджету за 2015 рік.

2.2. Про затвердження Програми відшкодування втрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення м. Кременчука міським автомобільним транспортом, електротранспортом та приміським залізничним транспортом на 2016 рік.

2.3. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради Пол- тавської області.

2.4. Про виділення коштів за рахунок залишку бюджетних коштів міського бюджету станом на 01.01.2016.

2.5. Про затвердження звітів про надходження та використання коштів цільового фонду міської ради за 2015 рік.

2.6. Про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2016 рік від Кремен- чуцької районної ради.

2.7. Про затвердження комплексної міської програми «Доступна аптека» в м. Кременчуці на 2016-2018 роки.

2.8. Про затвердження статуту комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська».

2.9. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016-2018 роки.

2.10. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 «Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуля- торних актів на 2016 рік».

2.11. Про визначення осіб, уповноважених радою для участі в установчій конференції Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

2.12. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу» (уточнення назви посади).

2.13. Про порядок реєстрації, обліку та видачі посвідчень членам громадських формувань з охорони громадського порядку, які діють на території міста Кременчука.

2.14. Про стан криміногенної ситуації та дотримання правопорядку на території м. Кременчука.

2.15. Про затвердження міської Програми сприяння населенню міста у судовому захисті, розвитку правової свідомості населення та організаційного забезпечення діяльності Автозаводського та Крюківського районних судів міста Кременчука Полтавської області на 2016-2018 роки.

2.16. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2016 № 68.

2.17. Про визначення орендної плати та продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці.

2.18. Про виключення об’єктів приватизації з переліків об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кременчука та підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, затверджених міською радою.

2.19. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 26.05.2015 «Про затвердження нової редакції Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці».

2.20. Про закріплення умовних меж мікрорайонів у місті Кременчуці.

2.21. Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів фізичної культури і спорту Автозаводського та Крюківського районних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

2.22. Про зміну юридичної адреси та затвердження статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник» у новій редакції.

2.23. Про створення філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» в комунальному закладі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»».

2.24. Про заслуховування інформації ПАТ «Кременчукгаз» щодо встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі.

2.25. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Президента України щодо відкликання законопроекту про внесення змін до Конституції України (децентралізації влади) (реєстр. № 2217а від 15 липня 2015 року).

2.26. Про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо припинення політичних репресій та звільнення політичних в’язнів.

2.27. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 24 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».

2.28. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання, затверджене рішенням II сесії від 22.12.2015.

2.29. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання, затверджене рішенням II сесії від 22.12.2015.

2.30. Про затвердження додаткових змін до генерального плану міста Кременчука.

2.31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

2.32. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в кварталі 285 в м. Кременчуці.

2.33. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кре- менчуці.

2.34. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасового гаража громадянину пільгової категорії у м. Кре- менчуці.

2.35. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.36. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

2.37. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

2.38. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.39. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

2.40. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кре- менчуці.

2.41. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів в м. Кре- менчуці.

2.42. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кремен- чуці.

2.43. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

2.44. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призна- чення в м. Кременчуці.

2.45. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 лютого 2016 року «Про надання згоди ПАТ Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» на переоформлення (продовження терміну дії) гірничного відводу Піщанського родовища мігматитів та гранітів».

2.46. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік.

2.47. Про затвердження статуту комунального підприємства «Кременчук- водоканал» Кременчуцької міської ради в новій редакції.

2.48. Про тимчасове, до 01 березня 2017 року, призупинення дії Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у капітальному ремонті, реконструкції, модернізації багатоквартирних житлових будинків м. Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.09.2015.

2.49. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження Міської програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013-2018 роки».

2.50. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України щодо прискорення утворення територіального відділення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

2.51. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» зі змінами.

2.52. Про заслуховування окремих звітів першого заступника міського голови Пелипенка В.М., заступників міського голови Проценка Р.О., Декуса- ра В.В., Кравченка Д.В., Усанової О.П., начальника управління житлово- комунального господарства Москалика І.В., начальника відділу транспорту Івашини Р.В. про результати роботи за перші 100 днів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

2.53. Різне.

сесія питання депутати міськрада засідання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
114 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
В Кременчуге закончился турнир под названием первенство ПАО "КСЗ" по мини-футболу. В 2018 году в нем приняли участие шесть команд: ЭСЦ,  СПЦ,  ФЛЦ, ОЦЛП,  Сборная и Заводоуправление.  Турнир получился довольно интересным – насыщенным и динамичным,  ведь призеры и чемпионы были определены в последние минуты последней игры. При определении чемпиона учитывалось количество набранных очков при круговой системе игр. Победителем турнира стала команда Сборная,  на...
Власть
Работники КП «Благоустройство Кременчуга» следят за газонами вдоль городских дорог, создают новые клумбы и яркие живописные уголки там, где их никогда раньше не было. Например, вдоль дороги по улице Первомайской от перекрестка с улицей Небесной Сотни до остановки «Городской дворец культуры» была разбита красивая волнистая клумба. Кроме того, вдоль проспекта Свободы на участке от остановки «Горводоканал» до улицы Европейской также появилась огромное клумба,...
Общество
Ко Дню освобождения города от нацистских захватчиков в Кременчуге состоятся мемориальные мероприятия. 28 сентября в 8:00 представители городской власти и ветеранских организаций города возложат цветы к мемориальным и памятным местам, братским могилам воинов, погибших в годы Второй Мировой войны, а также выдающихся людей Кременчуга и воинов – участников АТО. В этот же день в 14:00 в коммунальном учреждении «Кременчугский областной госпиталь для ветеранов во...
Общество
18 сентября мотоциклисты Кременчуга провели свою традиционную ежегодную акцию – День памяти погибших мотоциклистов. Традиционное место проведения мероприятия – парк Приднепровский. Здесь ежегодно собираются сотни байкеров и их друзей, чтобы вспомнить тех, кто уже никогда не сядет на свой мотоцикл – тех, кто погиб на дороге. К кременчугским мотоциклистам присоединились их братья из других городов. После панихиды по погибшим мотоциклистам собравшиеся образов...
Политические новости
Исследование рейтинга доверия украинских политиков европейскими социологами говорит об усталости украинских избирателей от старых политических проектов и желании видеть новые лица в украинской политике. По результатам исследования, проведенного в сентябре 2018 года на территории Украины международным исследовательским центром BURI-Украина (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгия Research Institute, Бельгия), если бы президентские выборы проходили в...
Власть
В конце октября Кременчуг посетит Президент Украины Пётр Порошенко. Главу государства интересует научно-практический центр по подготовке сварщиков, который откроется на базе ВПУ №7, пишет «Кременчугская газета». Президент Украины не был в Кременчуге с тех пор, как приезжал сюда перед выборами ещё будучи кандидатом.
Власть
Уже второй год в Украине реализуется программа монетизации неиспользованных сумм субсидий. После окончания отопительного сезона семьи, которые для отопления используют электроэнергию или природный газ и по состоянию на 1 мая 2018 года на счету имеют неиспользованную сумму субсидий, имеют право получить сэкономленные средства. Выплата неиспользованной субсидии проводится в сумме, которая в эквиваленте не превышает стоимости 100 куб. м природного газа (695,7...
Общество
Фестиваль «Солодкий Кременчук» готовит для гостей и жителей города много приятных сюрпризов. Мастера хенд-мейда и рестораторы будут проводить интересные мастер-классы и бесплатные дегустации вкусных блюд. 22 сентября 10:00 - 14:00 - подарочная промо-акция с дегустацией чаев от ТМ «Алокозай»; 10:30 - мастер-класс по изготовлению сувениров с символом Кременчуга от Маховик Анастасии, арт-студия «Творчий вулик»; 11:30 - мастер-класс по росписи и декорированию...
Общество
Недавно в соцсетях появились видео-ролики, снятые подростками где-то на улицах Кременчуга. На этих роликах молодые люди, любящие «активный отдых», развлекаются по-своему: портят имущество, ведут себя вызывающе и откровенно хулиганят, наслаждаясь безнаказанностью. Тем не менее, действия ребятишек вполне могут быть квалифицированы как умышленное уничтожение или повреждение имущества, описанное в статье 194 Уголовного Кодекса Украины, а также как хулиганство,...