«Серце до серця» у Кременчуці: як виглядатимуть волонтери, що матимуть при собі, та на що і коли проводитимуть збір

У Кременчуці з 1 квітня стартує традиційна всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

Оскільки у місті почалися рейди з перевірки поліцейськими недобросовісних волонтерів, журналісти 05366.com.ua уточнили у представників  акції «Серце до серця» у Кременчуці: як виглядатимуть справжні волонтери цієї акції, що матимуть  при собі, та на що і коли проводитимуть збір.

На що збирали і збиратимуть кошти у Кременчуці на акції «Серце до серця»

Цьогоріч кременчужани, які долучаться до всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» продовжать збір коштів для Кременчуцького пологового будинку.

Нещодавно волонтери акції завітали туди, щоб побачити і почути, як працює техніка, придбана для Пологового будинку за благодійні кошти акції «Серце до серця – 2015».

Як розповіла лікар-інтерн-неонатолог Світлана Нестарчук минулого року, завдяки акції вдалося придбати інфузійний насос для надання невідкладної допомоги недоношеним дітям із ще нерозвиненими органами. Ці насоси-дозатори працюють на програмному забезпеченні, тому дозволять медикам точно та правильно  визначитися з об’ємом і часом введення тієї чи іншої речовини в  організм немовляти, необхідної для підтримки його життєдіяльності. Варто відмітити, що в середньому щорічно такої допомоги потребують 150 немовлят, які народжуються вагою від 650 грамів і більше.

Щоб зібрати кошти на подальше укомплектування пологового будинку надзвичайно потрібною технікою (рішення, яку техніку придбати для Кременчуцького пологового будинку, вирішать його працівники виходячи із потреб закладу), волонтери «Серце до серця» запланували цілий комплекс різноманітних подій.

Заплановані події в рамках акції «Серце до серця» в Кременчуці

Старт акції заплановано на 1 квітня. Саме з цього часу в навчальних закладах міста почнуть проводитися акції, вечори і вікторини на яких можна буде долучитися до добровільного збору коштів. Також з 4 квітня на офіційній сторінці акції у ВК стартує онлайн-аукціон на якому можна придбати цікаві лоти.

8 квітня в рамках акції «Серце до серця» відбудеться творчий вечір, кошти з якого також підуть на придбання обладнання для пологового будинку.

16 квітня в місті пройде традиційний фотокрос, команди для участі в якому вже почали формуватися.

Збір коштів на вулицях міста

Збір коштів на вулицях міста волонтери «Серце до серця» проводитимуть лише ДВІЧІ – 3 і 22 квітня та збиратимуть кошти у спеціальні, затверджені фондом «Серце до серця» по всій Україні, опломбовані картонні скриньки.

Справжні волонтери цієї акції матимуть при собі усі, відповідні до закону документи (довіреність на кожного волонтера та бейджик з особистим ідентифікаційним номером та його прізвищем і ім’ям).

Також організатори акції повідомлять про всі місця збору коштів на вулиці поліцію міста, зауваживши, скільки буде задіяно волонтерів.

Які ще заходи будуть проводитися в рамках акції «Серце до серця» у Кременчуці, стане відомо 30 березня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов