Все про зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року

Директор Харківського центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко взяв участь у прес-конференції, яка відбулася 23 березня в мерії кременчука. Він наголосив, що у  2016 році для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів: українська мова і література; історіяУкраїни; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; російська мова; французька мова.

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не мають результату ЗНО з української мови і літератури (не подолали поріг «склав/не склав»), до проходження ЗНО з інших навчальних предметів не допускаються.

У 2016 році ЗНО буде проведено у 2 етапи:

Травень

- українська мова і література (05.05.2016 р.),

- математика (11.05.2016 р.),

- історія України (13.05.2016 р.)

Червень

 - російська мова (03.06),

- англійська мова (07.06),

- німецька мова (08.06),

- французька мова (09.06),

- біологія (10.06),

- фізика (13.06),

- географія (15.06),

- хімія (17.06).

Проведення додаткової сесії ЗНО для абітурієнтів, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії – з 14.06 до 04.07. 2016 року.

Надання результатів ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України - до 31.05.2016, з решти предметів - до 25.06.2016р.

У 2016 році Харківський РЦОЯО планує проведення ЗНО для близько 10 тис. учасників Полтавської області, з них 7400– випускники ЗНЗ (у 2015 році – більше 11 тис. учасників, з них 8 тис. – випускники ЗНЗ). Станом на 21.03.2016 року по Полтавській області зареєстровано 9928 учасників.

Спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації визначено округи для проведення ЗНО. У зв'язку із проведенням ДПА їх кількість зросла на один. Усього буде організовано 7 округів:у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гадячі, Пирятині, та Карлівці.

В Полтавській області планується організувати 43 пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, з них 6 на базі ВНЗ, 7 на базі ПТНЗ та загальноосвітніх навчальних закладах.

Станомна 21.03.2016 року по Кременчуцькому округу зареєстровано 2550 особ, з них випускників 11-х класів – 1720 осіб. В Кременчуці буде організовано 10 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання на базі Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського, Кременчуцького педагогічного коледжу ім. A.C. Макаренка та 8 загальноосвітніх навчальних закладів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
167 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов