Поради пожежників: як не спалити свою хату

З приходом весни люди починають спалювати сухе сміття та траву у себе на угіддях. Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах.

Згідно правил пожежної безпеки в Україні розводити багаття на території приватного домоволодіння дозволяється на безпечній відстані від будівель та споруд не менше ніж 15 м,  при цьому необхідно мати при собі первинні засоби пожежегасіння (запас води, вогнегасники, пісок, лопата та інше). Також законодавчі акти забороняють розводити багаття у вітряну погоду. Також не можна залишати вогнища без контролю.

При виникненні пожежі телефонуйте за номером 101 до служби порятунку. При цьому необхідно обов᾽язково представитись: назвавши П.І.П., адресу де виникла пожежа та номер контактного телефону. Після цього треба зробити все необхідне для повного доступу пожежних до осередку пожежі.

Якщо ваше приватне домоволодіння знаходиться біля висохших озер, річок або там, де територія не заселена, з великою площею сухої трави, очерету та ін., пожежники рекомендують скосити траву та перекопати землю навколо домівки так, щоб вогонь від можливої пожежі сухої рослинності не перекинувся на житло та допоміжні господарські споруди.

Прес-центр Кременчуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов