Питання, які депутати Кременчуцької міськради розглянуть на наступній сесії

Міський голова Віталій Малецький підписав розпорядження «Про скликання VІІ сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області».

Сесія відбудеться 27 квітня о 10.00 в сесійній залі міської ради (площа Перемоги, 2).

До проекту порядку денного VІІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання внесені наступні питання:

2.1. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Генеральної прокуратури України, прокуратури Полтавської області, Кременчуцької місцевої прокура-тури щодо невиконання ПАТ «Кременчукгаз» вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

2.2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водо-постачання та водовідведення.

2.3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2015 р.№ 1086.

2.4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01. 2005 р.№ 20.

2.5. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Голови Верховної Ради України щодо прийняття Закону України про вибори, положення якого регламентуватимуть проведення виборів до Верховної Ради України за відкритими списками.

2.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 лютого 2016 року «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень в             м. Кременчуці на 2016-2020 роки».

2.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 02 лютого 2016 року «Про затвердження плану будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка міста Кременчука».

2.8. Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізо-вуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області.

2.9. Про внесення змін до рішення міської ради від 07 липня 2015 року «Про зарахування ПАТ «Укртатнафта» частини коштів авансового пайового внеску, перерахованого за Договором № 28\10 від 15.06.2010 р., в рахунок сплати пайових коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кременчука по об’єктам будівництва ПАТ «Укртатнафта», які не входять до I-го етапу модернізації Кременчуцького НПЗ».

2.10. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 «Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».

2.11. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (відділ екологічної безпеки).

2.12. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кремен-чуцької міської ради VII скликання» (управління контролю за станом благоустрою).

2.13. Про затвердження передавального акту від 01 квітня 2016 року про передачу від державного закладу «Вузлова лікарня станції Кременчук СТГО «Південна залізниця» до комунального медичного закладу «Лікарня Придніп-ровська» майна, майнових прав та інших прав та обов’язків.

2.14. Про затвердження статутів закладів охорони здоров’я міста Кременчука у нових редакціях.

2.15. Про виділення коштів на утримання загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2016 року.

2.16. Про виділення коштів за рахунок залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2016 року.

2.17. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 02 лютого 2016 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради                VII скликання» (управління освіти)».

2.18. Про затвердження статутів комунальних навчальних закладів в новій редакції.

2.19. Про затвердження статуту Кременчуцького науково-методичного центру Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

2.20. Про надання згоди на прийняття нерухомого майна з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

2.21.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

2.22. Про затвердження проміжних ліквідаційних і передавальних балансів юридичних осіб, що ліквідуються та змінюють підпорядкування, та прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна, яке є власністю Автозаводської та Крюківської районних у місті Кременчуці рад.

2.23. Про затвердження Програми розвитку міського комунального пасажирського автомобільного транспорту м. Кременчука на 2016-2020 роки.

2.24. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 серпня 2015 року «Про затвердження міської Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у місті Кременчуці на 2016-2018 роки».

2.25. Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів і будівельних матеріалів військовій частині А 1546, яка бере участь в АТО.

2.26. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 28.03.2016 № 225, від 28.03.2016 № 226.

2.27. Про затвердження Програми утримання та поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць та засобів регулювання дорожнього руху (світлофорних об’єктів) м. Кременчука на 2016 рік.

2.28. Про затвердження Положення про порядок безоплатного прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука об’єктів житлового фонду та виключення квартири, кімнати у гуртожитку з числа службових.

2.29. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука двокімнатної квартири № 89 в будинку № 36 Квартал 278 в місті Кременчуці.

2.30. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука квартир №№ 17, 19, 25, 27 в будинку № 40 по проспекту 50-річчя Жовтня в м. Кременчуці.

2.31. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука об’єктів права державної власності, квартир №№ 4, 8, 16, 20, 24, 28, 47, 48, 51, 52, 55, 59 в будинку          № 83-б по пров. Героїв Бреста в місті  Кременчуці.

2.32. Про мораторій (заборону) на продаж приміщень та окремо стоячих будівель комунальної власності до 1.01.2018 р.

2.33. Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів спів-власників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.

2.34. Про початок роботи по внесенню змін до містобудівної документації міста Кременчука.

2.35. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

2.36. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в м. Кременчуці.

2.37. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в                     м. Кременчуці.

2.38. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.

2.39. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.40. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

2.41. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.42. Про припинення права користування земельними ділянками.

2.43. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

2.44. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

2.45. Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки.

2.46. Про відмову в поновленні договору оренди землі в м. Кременчуці фізичній особі-підприємцю Мельник Тамарі Миколаївні.

2.47. Про поновлення договору оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Мельник Тамарі Миколаївні.

2.48. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кремен-чуці.

2.49. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кре-менчуці.

2.50. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в           м. Кременчуці.

2.51. Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2016.

2.52. Різне.

міськрада депутати сесія питання порядокденний
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
51 просмотр в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Недавно в рамках государственной поддержки Кременчугское подразделение ГСЧС Украины в Полтавской области получило новый аварийно-спасательный катер. Сегодня на площадке около здания бывшего речного порта «Кременчуг» состоялась передача спасателям сертификатов и нового специализированного оборудования, приобретенного за средства городского бюджета. В комплектацию катера входит квадрокоптер, лебедка якорная, эхолот, пожарные рукава, мотопомпы и стволы, а так...
Власть
У Кременчуці з офіційним візитом знаходиться Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні його Високоповажність пан Самат Ордабаєв, якого супроводжує перший секретар Республіки Казахстан в Україні, керуючий справами Посла Республіки Казахстан Умар Кізатов. Сьогодні високоповажні гості зустрілися з мером Кременчука Віталієм Малецьким та його заступниками. Пан Посол висловив захоплення нашим містом, адже його приємно вразила чистота, догля...
Власть
Министр инфраструктуры Владимир Омелян анонсирует новые ограничения в транспортном сообщении с Россией. Об этом он сообщил в соцсети Facebook. «Сегодня подписал один исторический документ. В Москву будут ходить только медведи, как в старые добрые времена», - написал министр. Омелян также отметил, что анонсированные им ограничения будут касаться не только железнодорожного пассажирского сообщения, которое уже анонсировалось им ранее.
Власть
Для того, щоб в Україні виріс рівень життя та задля підтримки українських родин, в країні запровадять ряд ініціатив. Із 1 вересня цього року кожній матері немовляти даруватимуть пакунок, у якому знаходитиметься все необхідне на початку життя дитини – підгузки, пелюшки, ковдри тощо. Загальна сума такого пакунку малюка становитиме п’ять тисяч гривень. У пакунку, крім одягу та інших важливих для дитини речей, також будуть інформаційні матеріали, котрі допомож...
Общество
На ближайшие несколько лет Крюковский вагоностроительный завод обеспечен работой. Скоро ПАО «Укрзалізниця» обновится 54 новыми пассажирскими вагонами и 6 дизель-поездами производства КВСЗ. В августе завод начинает строить дизель-поезда согласно договору с ПАО «Укрзалізниця». Первый дизель станет на рельсы уже через год – в августе 2019 года. Об этом сообщает пресс-центр ПАО КВСЗ.
Власть
Сьогодні в міськвиконкомі відбулася робоча нарада «Презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів у Горішніх Плавнях та Кременчуці для створення нового туристичного кластеру в області». Розвиток туризму підвищить привабливість Кременчука та Горішніх Плавнів для інвестування, розширить асортимент туристичних послуг і створить нові робочі місця, залучивши працівників різних видів економічної діяльності для обслуговування туристів. Історія, промислов...
Общество
Кременчуцькі бібліотекарі підготували для кременчужан та гостей міста багато цікавих і пізнавальних заходів, а присвячені вони до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. 21 серпня о 16 годині розташується бібліотечна локація в межах свята мікрорайону «Україна – єдина країна» (бібліотека-філія №4, що по вулиці Тараса Бульби, 36) 22 серпня Об 11 годині відбудеться народознавчий кросворд «Українята на святі» (бібліотека-філія №8, що знаходиться по...
Новости компаний
Нужен подарок для близкого человека?Как выразить эмоции без слов?! Подарок с душой для него и для неё, для родителей и друзей, для себя любимого и даже для домашних питомцев! Всем, кому хочется сказать заветное "ЛЮБЛЮ".  Необычные подарки на холсте у нас! Фотокартины, поп-арт портреты, коллажи, МОДУЛЬНЫЕ картины, instagram изображения, портреты из слов - все это делаем на холсте! У нас в штате работает несколько талантливых художников, которые из фото даже...
Власть
Для того, щоб підвищити продуктивність і якість виконання робіт, у Кременчуці продовжують оновлювати техніку комунальних підприємств. Новий асфальтоукладач, за допомогою якого укладатиметься асфальт шириною в два метри за один прохід, отримало комунальне підприємство «Шляхове ремонтно-будівельне управління». Цього року це друга одиниця сучасної дорожньої техніки, котру отримало підприємство. За кошти міського бюджету придбали новий асфальтоукладач і нову...