Питання, які депутати Кременчуцької міськради розглянуть на наступній сесії

Міський голова Віталій Малецький підписав розпорядження «Про скликання VІІ сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області».

Сесія відбудеться 27 квітня о 10.00 в сесійній залі міської ради (площа Перемоги, 2).

До проекту порядку денного VІІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання внесені наступні питання:

2.1. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Генеральної прокуратури України, прокуратури Полтавської області, Кременчуцької місцевої прокура-тури щодо невиконання ПАТ «Кременчукгаз» вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

2.2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водо-постачання та водовідведення.

2.3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2015 р.№ 1086.

2.4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01. 2005 р.№ 20.

2.5. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Голови Верховної Ради України щодо прийняття Закону України про вибори, положення якого регламентуватимуть проведення виборів до Верховної Ради України за відкритими списками.

2.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 лютого 2016 року «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень в             м. Кременчуці на 2016-2020 роки».

2.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 02 лютого 2016 року «Про затвердження плану будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка міста Кременчука».

2.8. Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізо-вуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області.

2.9. Про внесення змін до рішення міської ради від 07 липня 2015 року «Про зарахування ПАТ «Укртатнафта» частини коштів авансового пайового внеску, перерахованого за Договором № 28\10 від 15.06.2010 р., в рахунок сплати пайових коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кременчука по об’єктам будівництва ПАТ «Укртатнафта», які не входять до I-го етапу модернізації Кременчуцького НПЗ».

2.10. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 «Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».

2.11. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (відділ екологічної безпеки).

2.12. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кремен-чуцької міської ради VII скликання» (управління контролю за станом благоустрою).

2.13. Про затвердження передавального акту від 01 квітня 2016 року про передачу від державного закладу «Вузлова лікарня станції Кременчук СТГО «Південна залізниця» до комунального медичного закладу «Лікарня Придніп-ровська» майна, майнових прав та інших прав та обов’язків.

2.14. Про затвердження статутів закладів охорони здоров’я міста Кременчука у нових редакціях.

2.15. Про виділення коштів на утримання загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2016 року.

2.16. Про виділення коштів за рахунок залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2016 року.

2.17. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 02 лютого 2016 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради                VII скликання» (управління освіти)».

2.18. Про затвердження статутів комунальних навчальних закладів в новій редакції.

2.19. Про затвердження статуту Кременчуцького науково-методичного центру Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

2.20. Про надання згоди на прийняття нерухомого майна з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

2.21.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

2.22. Про затвердження проміжних ліквідаційних і передавальних балансів юридичних осіб, що ліквідуються та змінюють підпорядкування, та прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна, яке є власністю Автозаводської та Крюківської районних у місті Кременчуці рад.

2.23. Про затвердження Програми розвитку міського комунального пасажирського автомобільного транспорту м. Кременчука на 2016-2020 роки.

2.24. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 серпня 2015 року «Про затвердження міської Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у місті Кременчуці на 2016-2018 роки».

2.25. Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів і будівельних матеріалів військовій частині А 1546, яка бере участь в АТО.

2.26. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 28.03.2016 № 225, від 28.03.2016 № 226.

2.27. Про затвердження Програми утримання та поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць та засобів регулювання дорожнього руху (світлофорних об’єктів) м. Кременчука на 2016 рік.

2.28. Про затвердження Положення про порядок безоплатного прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука об’єктів житлового фонду та виключення квартири, кімнати у гуртожитку з числа службових.

2.29. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука двокімнатної квартири № 89 в будинку № 36 Квартал 278 в місті Кременчуці.

2.30. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука квартир №№ 17, 19, 25, 27 в будинку № 40 по проспекту 50-річчя Жовтня в м. Кременчуці.

2.31. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука об’єктів права державної власності, квартир №№ 4, 8, 16, 20, 24, 28, 47, 48, 51, 52, 55, 59 в будинку          № 83-б по пров. Героїв Бреста в місті  Кременчуці.

2.32. Про мораторій (заборону) на продаж приміщень та окремо стоячих будівель комунальної власності до 1.01.2018 р.

2.33. Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів спів-власників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.

2.34. Про початок роботи по внесенню змін до містобудівної документації міста Кременчука.

2.35. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

2.36. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в м. Кременчуці.

2.37. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в                     м. Кременчуці.

2.38. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.

2.39. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.40. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

2.41. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

2.42. Про припинення права користування земельними ділянками.

2.43. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

2.44. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

2.45. Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки.

2.46. Про відмову в поновленні договору оренди землі в м. Кременчуці фізичній особі-підприємцю Мельник Тамарі Миколаївні.

2.47. Про поновлення договору оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Мельник Тамарі Миколаївні.

2.48. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кремен-чуці.

2.49. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кре-менчуці.

2.50. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в           м. Кременчуці.

2.51. Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2016.

2.52. Різне.

міськрада депутати сесія питання порядокденний
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
51 просмотр в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Депутати Кременчука звернуться до влади з вимогою припинити гральний бізнес Депутати Кременчука вирішили звернутися до Президента, голів депутатських фракцій генпрокуратури та поліції зпроханням припинити незаконні дії гральних закладів. З цього приводу виступив депутат Олександр Роженко, який є розробником проекту рішення. Він зазначив, що коли в Україні був прийнятий закон про заборону грального бізнесу, у Кременчуці пару років більш-менш було тихо. Прац...
Происшествия
П’яний водій врізався на своєму авто у іномарку і втік з місця ДТП. Але поліцейським вдалося його розшукати. Сталася подія по вул.Воїнів Інтернаціоналістів. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Кременчука.  Водій Kia Cerato, виїжджаючи заднім ходом з парковки на головну дорогу, почув удар в ліву сторону авто. Врізався в нього автомобіль Nissan Primera, але водій покинув місце пригоди на автомобілі. Поліція відпрацьовала можливі місця перебуванн...
Общество
Доукомплектований на Крюківському вагонобудівному заводі «Тризуб» виконав свій перший рейс. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ  керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.  “Тризуб”  - Перший з нових локомотивів General Electric, відправився в рейс близько 13-ої години. Він перевіз 3824 тони руди до маріупольських підприємств. Рейс Кравцов назвав історичним: « Нова тяга – надійна, ефективна, економічна в роботі, екологічна та комфортна для машиністів. А оди...
Происшествия
Перевищення епідпорогу захворюванням на грип та ГРВІ зафіксували в Україні за минулий тиждень -  понад 203 тисячі хворих. Одна людина померла. Із хворих 67,3 % діти віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років збільшився на 2,6 % та 6,7 % відповідно. У МОЗ наполягають на необхідності вакцинуватися. Це вже зробили понад 127 тисяч українців.  З 3 по 9 грудня показник захворюваності на грип та ГРВІ с...
Общество
З нового року українці зможуть здавати значно пошкоджені банкноти гривні до уповноважених банків, - про це повідомили у НБУ.  Раніше банкноти приймали тільки у регіональних представництвах НБУ. Тепер все зміниться У містах, де немає представництв НБУ пошкоджені банкноти гривні, які втратили платіжні ознаки внаслідок пожеж, повеней, забруднення хімікатами, тощо від фізичних та юридичних осіб прийматимуть уповноважені банки.  Уповноважені банки не обстежуват...
Общество
Наступного року в Кременчуці планують встановити два підземних контейнерних майданчиків для збору побутових відходів. Для захвату контейнерів на сміттєвоз придбають спеціальний пристрій. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
У Кременчуці Новорічні та Різдвяні святкування розпочнуться 18 грудня та триватимуть до 7 січня включно. На кременчужан очікує багато сюрпризів та чудових заходів. План  заходів на святкування Нового року та Різдва Христового Дата та час проведення Назва  заходу Місце проведення 18.12.2018 16:00 Відкриття Новорічної ялинки Площа біля Центру культури, спорту і дозвілля ПАТ «Укртатнафта» 18.12. 2018- 07.01.2019 Новорічно - різдвяний ярмарок та народні гулянн...
Общество
Как сообщила заместитель директора по медсестринству Галина Шевелева, в больнице «Кременчугская» принимают старенькую одежду и обувь для бездомных. Когда такие люди поступают в больницу, то их состояние может быть разным, часто у них испачканная одежда, они не контролируют свои действия. В медицинском учреждении проводится санитарная обработка, однако с одеждой таких граждан невозможно ничего сделать. Поэтому медработники приносят в больницу старенькую оде...
Власть
21 грудня о  17 годині у великій залі Міського палацу культури, розташованого на бульварі Пушкіна, 2, мер Кременчука Віталій Малецький звітуватиме перед громадою про роботу за 2018 рік. Відбудеться щорічний звіт міського голови згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.