• Главная
  • Прокуратура зацікавилася гімназією № 5 у Кременчуці
10:24, 4 марта 2012 г.

Прокуратура зацікавилася гімназією № 5 у Кременчуці

Нині у навчальному закладі триває прокурорська перевірка, а його керівник перебуває на лікарняному

Нагадаємо, восени минулого року в газеті «Програма плюс» з’явилася публікація «Гімназія № 5: для обраних чи для всіх?». Автор публікації — місцева журналістка Юлія Билина. Центральна дійова особа конфлікту, про який вона написала, — директор гімназії № 5 у Кременчуці Ілона Бобер. Батьки учнів цього закладу звернулися до ЗМІ з кількох причин. По-перше, директорка, як стверджують батьки учнів, примушує їх купувати шкільну форму (дорогу і не завжди зручну) тільки в одній фірмі.

По-друге, батьків обурює кількість «поборів», як вони називають благодійні внески. По-третє, педагоги кажуть: у гімназії № 5 існує поділ дітей та «білих» та «чорних», якому не здатні протистояти вчителі. «Не таких» дітей ображала й сама Ілона Бобер, заявили учителі. А ще педагогів оборюють «крилаті вислови» директорки типу «Я вам забороняю мати власну думку», а також те, що кого вважають «винними», можуть урізати години або влаштувати незручний графік роботи тощо.

У результаті Ілона Бобер через суд вимагає спростування фактів, викладених в описаній статті.

Ілона Бобер

Ілона Бобер

Ілона Бобер

22 лютого відбулося друге засідання Автозаводського районного суду Кременчука. Від сторони позивача цього разу було два свідки — завучі гімназії. Що стосується самої директорки, то якраз напередодні Ілона Бобер пішла на лікарняний.

Тим часом у прокуратурі Кременчука «Полтавщині» повідомили: проводять перевірку фактів, які оприлюднила журналістка. Її результати стануть відомі у березні.

До речі, у липні минулого року Кременчук отримав дві безкоштовні путівки для обдарованих дітей до «Артеку». Вони дісталися дочці мера Кременчука та сину директорки гімназії № 5.

Анна ДОВГОШЕЙ, «Полтавщина»

 

Прокуратура зацікавилася гімназією № 5 у Кременчуці, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...