«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Комітет з фізичної культури та спорту Крюківського райвиконкому, центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в рамках Всеукраїнського фестивалю організував спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

У Крюківському районі цікаві змагання традиційно збирають дружні родини з активною життєвою позицією. Цього разу у фестивалі взяли участь родини – представники з підприємств ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПАТ «Кредмаш», ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», другої міської лікарні. До участі долучились родина депутата районної ради та родина освітян.

На початку учасників спортивного фестивалю привітали перший заступник голови районної ради Галина Пилипенко, начальник відділу з фізичної культури та спорту міськвиконкому Олександр Мазур, голова комітету з фізичної культури і спорту Ганна Келембет, директор Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Медведенко.

Звертаючись до учасників та гостей спортивного свята, Галина Пилипенко відзначила, що 2012 рік є роком спорту та здорового способу життя, цього року наша країна приймає фінальні ігри Євро-2012, цей рік є Олімпійським роком. Наголосила на тому, що для районної влади підтримка розвитку спорту, формування у підростаючого покоління звички до здорового способу життя – один із важливих пріоритетів діяльності. Саме за молодим, здоровим поколінням – майбутнє нашої держави.

Фестиваль проходив у три етапи. На першому етапі змагання проводяться на місцевому рівні серед сімей, що проживають в одному місті та мають дітей 2002-2004 року народження. На другому етапі переможці місцевих змагань приймають участь у обласних змаганнях, їх переможці в свою чергу будуть учасниками фінального етапу змагань у Києві.

Родини міряли свої сили у спортивному єралаші, різноманітних вправах з м’ячами, хокейними клюшками та іншим спортивним інвентарем.

На запитання до учасників, які з конкурсів їм подобаються найбільше, всі одноголосно зійшлися в думках, що подобається змагатись в будь-чому, головне – особлива атмосфера родинної підтримки і взаєморозуміння.

Тож кожна з команд отримала задоволення, всі конкурси відбулись під гучний музичний супровід та оплески вболівальників.

У підсумку оцінювали окремо результати родин, які мають хлопчика і дівчинку.

Найбільш спортивними стали сім’ї: М’якушко та Тихонових. Обидві родини – представники ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Почесне друге місце посіли сім’ї: Бондарчук (ПАТ «Кредмаш») і родина Котляр (ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод»).

Третє місце – родина Пивовар (представники депутатів райради) та Мусіяків (2 міська лікарня).

Всі учасники нагороджені Грамотами та подарунками від Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а призери і переможці – медалями та солодощами.

За інформацією прес-служби Крюківської районної ради

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов