Паперові квіти замість справжніх

Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій уже п’ятий рік поспіль організовує у місті Кременчуці інформаційну кампанію «Збережемо первоцвіти нашого краю».

У рамках цієї кампанії пройшло ряд заходів спрямованих на збереження у нашому місті первоцвітів. 07 березня з 14:00 до 15:00 на Центральному ринку Кременчука біля місць із продажу квітів проходила акція „МИ НЕ купуємо первоцвіти!”. Акція була спланована з метою нагадати людям про те, що первоцвіти занесені до Червоної книги.

Під час акції волонтери розповсюджуючи паперові кольорові квіти та листівки нагадували про те, що первоцвіти занесені до Червоної книги України та роз’яснювати, що кожен покупець букетику стимулює браконьєрів знищувати квіти і в наступному році. Адже відомо, що попит народжує пропозицію, тож, головне донести до жителів Кременчука цю інформацію. Легше відмовитися від букету первоцвітів, та замість цього подарувати троянди, чим знищити ті квіти, які давно вже потребують нашого збереження. Паперові квіти, які цього року уже втретє роздавалися волонтерами, стали символом того, що незабаром, ми можемо взагалі лишитися без первоцвітів.

«Торговці первоцвітами не усвідомлюють, що своїми діями позбавляють людей можливості насолоджуватися красою та запахами рідкісних рослин назавжди. Упевнена, що цьогорічна акція не пройшла даремно. Жителі Кременчука, яким сьогодні під час акції було подаровано близько шістсот паперових яскравих квітів, навряд чи підійдуть напередодні 8 березня та куплять первоцвіти у торговців. Ми впевнені у тому, що особиста відмова кожного з нас від купівлі зникаючих квітів дасть їм шанс продовжувати рости і квітнути щовесни!» - зазначила голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита.

Окрім вуличних акцій, організаторами підготовлені інформаційні плакати щодо збереження первоцвітів, які незабаром з`являться у транспорті нашого міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
43 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов