• Головна
  • Кременчуцьким платникам податків с бюджету повернено понад 1 000 000 гривень
08:35, 14 червня 2016 р.

Кременчуцьким платникам податків с бюджету повернено понад 1 000 000 гривень

Метою декларування доходів фізичних осіб є не тільки сплата податку, а й повернення у власну кишеню коштів з бюджету. Громадяни можуть подати декларацію за власним бажанням та скористатись правом на податкову знижку.

Податкова знижка – документально підтверджена сума витрат платника податку у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів, на яку дозволяється зменшити його загальний річний оподатковуваний дохід, одержаний за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати.

У складі податкової знижки враховуються витрати на навчання платника податку і членів його сім'ї першого ступеня споріднення, витрати на довгострокове страхування життя, витрати на усиновлення дитини, відсотки по іпотечному кредитуванню, витрати на штучне запліднення, а також благодійні внески неприбутковим організаціям.

У кожному конкретному випадку претендент на отримання податкової знижки до бланка заповненої декларації прикладає ксерокопії документів. Спільними для всіх випадків є: паспорт, код, первинний документ, який підтверджує, що зазначені в декларації витрати були понесені саме цим платником і цього року, також довідка про доходи, отримана в бухгалтерії підприємства, де працює претендент.

Подати декларацію для отримання податкової знижки можна до 31 грудня 2016 року. Правом на отримання податкової знижки з початку року 2016 року скористалися 1 168 платників Кременчуцької ОДПІ. Станом на даний час з бюджету повернуто 1 076,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податковазнижка #податки #ОДПІ #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...