Чи можуть українські ріелтори залишаться без клієнтів?

Інтернет – новий порадник при пошуку житла у новобудові.

Ледь не кожного року на ринку нерухомості нашої держави з'являються нові тенденції, які залежать від різних факторів. Як стверджують досвідчені експерти, за останні місяці суттєво впав попит на послуги агентств з нерухомості. Однак те, що ріелтори лишились без своїх клієнтів, зовсім не означає, що українці перестали вкладати заощадження у квадратні метри. То з чим же це пов’язано?

Пошук житла в інтернеті

Розвиток сучасних технологій нарівні з бажанням потенційних покупців заощадити – дві основні причини того, що ріелтори лишаються без роботи.

У наш час всі встигли зрозуміти переваги інтернету та його безмежні можливості. У всесвітній павутині існує багато порталів, де зібрані пропозиції про продаж квартир як на первинному, так й на вторинному ринку. Ви можете самі у цьому легко переконатись та оцінити приємний вибір новобудови на ЛУН.ua – вам лише треба налаштувати фільтр пошуку, а система ресурсу самостійно підбере відповідні пропозиції житла у Львові, Києві та інших великих містах держави.

На сторінках каталогу новобудов ЛУН.ua можна знайти чимало доцільної інформації, яка допоможе зробити вибір на користь того чи іншого комплексу. Наприклад, тут є детальний опис будинку, розміщені якісні фото та навіть вказана вартість житла. Крім того, працівники ресурси регулярно перевіряють всі відомості на актуальність. Також важливо те, що за доступ до повної інформації про новобудову взагалі не треба платити чи звертатись до якоїсь організації. Всі ці дані можна отримати буквально не виходячи з дому.

У каталозі можна знайти посилання на офіційний сайт того чи іншого житлового комплексу, де вказані контактні дані офісу продажів. На порталі забудовника можливо ознайомитися з завершеними і поточними проектами, дізнатися, на якому етапі перебуває будівництво.

Перед прийняттям остаточного рішення про купівлю житла також варто дізнатись думки людей, які встигли вкласти свої гроші у зведення обраної вами новобудови. Зробити це теж можна за допомогою інтернету, відвідавши міські форуми з відгуками пайовиків.

Переваги самостійного пошуку

Відсутність плати теж грає значну роль для потенційних покупців, які вирішують шукати житло самостійно через інтернет. Зауважте, що 90% всіх ріелторів не володіють власною базою новобудов, тому при підборі відповідних варіантів для своїх клієнтів використовують різні веб-портали.

Знайти професіонала з пошуку нерухомості – справа не з простих. Тому ліпше вирішити квартирне питання своїми силами та з мінімальними фінансовими втратами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует