Які питання розглянуть депутати на ХІІ сесії Кременчуцької міської ради

ХІІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання відбудеться 26 липня 2016 року.

До проекту порядку денного винесені наступні питання:

1. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо виділення коштів на фінансування військової частини А1546 Збройних Сил України та військової частини 3059 Національної гвардії України.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України та Державної екологічної інспекції України.

3. Про заслуховування інформації начальника Управління патрульної поліції в м. Кременчуці департаменту патрульної поліції про стан охорони громадського порядку, злочинності та результати діяльності на території м. Кременчука.

4. Про заслуховування звітів заступників міського голови.

5. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

6. Про  затвердження  рішень виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради від 04.07.2016 № 595.

7. Про затвердження Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних та народних засідателів районних судів міста Кременчука та затвердження складу комісії з формування списку присяжних та народних засідателів районних судів міста Кременчука.

8. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Автозаводської районної у місті Кременчуці ради, що ліквідується.

9. Про затвердження статутів окремих комунальних навчальних закладів в новій редакції.

10. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2016 рік».

11. Про затвердження міської Програми надання фінансової допомоги неприбутковим громадським волонтерським організаціям в АТО м. Кременчука на 2016-2017 роки.

12. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кременчука на 2016-2020 роки».

13. Про затвердження Програми санітарного очищення міста Кременчука на 2016 рік.

14. Про затвердження Програми утримання міських кладовищ м. Кременчука на 2016 рік.

15. Про надання доручення КП «Квартирне управління» брати участь у зборах співвласників багатоквартирного будинку від імені Кременчуцької міської ради Полтавської області як власника житлових та нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

16. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 9 по вул. Гвардійській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГВАРДІЙСЬКА 9».

17. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 26 по вул. Східній з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «СХІДНА 26».

18.Про надання згоди на передачу житлового будинку № 27 по вул. Тараса Бульби з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТАРАСА БУЛЬБИ 27».

19. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 42 по проспекту Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЛЕСІ УКРАЇНКИ Б.42».

20.Про надання згоди на передачу житлового будинку № 51 по провулку Героїв Бреста з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГЕРОЇВ БРЕСТУ, 51».

21. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 65 по вул. Троїцькій з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку 65, ВУЛ.ТРОЇЦЬКА.

22. Про початок роботи по розробці містобудівної документації міста Кременчука.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

24. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

25. Про припинення права користування земельними ділянками.

26. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.

27. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

28. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

29. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

30. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.

31. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

32. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м. Кременчуці.

33. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призна-чення в м. Кременчуці.

34. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2016 рік в м. Кременчуці».

35. Про внесення змін і доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016 – 2020 роки» («Довкілля – 2020»).

36. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 лютого 2016 року «Про виділення коштів за рахунок залишку бюджетних коштів спеціального фонду міського бюджету станом на 01.01.2016 року».

37. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 березня 2016 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016-2018 роки».

38. Різне.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
79 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов