Які питання розглянуть депутати на ХІІ сесії Кременчуцької міської ради

ХІІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання відбудеться 26 липня 2016 року.

До проекту порядку денного винесені наступні питання:

1. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо виділення коштів на фінансування військової частини А1546 Збройних Сил України та військової частини 3059 Національної гвардії України.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України та Державної екологічної інспекції України.

3. Про заслуховування інформації начальника Управління патрульної поліції в м. Кременчуці департаменту патрульної поліції про стан охорони громадського порядку, злочинності та результати діяльності на території м. Кременчука.

4. Про заслуховування звітів заступників міського голови.

5. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

6. Про  затвердження  рішень виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради від 04.07.2016 № 595.

7. Про затвердження Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних та народних засідателів районних судів міста Кременчука та затвердження складу комісії з формування списку присяжних та народних засідателів районних судів міста Кременчука.

8. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Автозаводської районної у місті Кременчуці ради, що ліквідується.

9. Про затвердження статутів окремих комунальних навчальних закладів в новій редакції.

10. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2016 рік».

11. Про затвердження міської Програми надання фінансової допомоги неприбутковим громадським волонтерським організаціям в АТО м. Кременчука на 2016-2017 роки.

12. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кременчука на 2016-2020 роки».

13. Про затвердження Програми санітарного очищення міста Кременчука на 2016 рік.

14. Про затвердження Програми утримання міських кладовищ м. Кременчука на 2016 рік.

15. Про надання доручення КП «Квартирне управління» брати участь у зборах співвласників багатоквартирного будинку від імені Кременчуцької міської ради Полтавської області як власника житлових та нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

16. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 9 по вул. Гвардійській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГВАРДІЙСЬКА 9».

17. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 26 по вул. Східній з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «СХІДНА 26».

18.Про надання згоди на передачу житлового будинку № 27 по вул. Тараса Бульби з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТАРАСА БУЛЬБИ 27».

19. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 42 по проспекту Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЛЕСІ УКРАЇНКИ Б.42».

20.Про надання згоди на передачу житлового будинку № 51 по провулку Героїв Бреста з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГЕРОЇВ БРЕСТУ, 51».

21. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 65 по вул. Троїцькій з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку 65, ВУЛ.ТРОЇЦЬКА.

22. Про початок роботи по розробці містобудівної документації міста Кременчука.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

24. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

25. Про припинення права користування земельними ділянками.

26. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.

27. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

28. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

29. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

30. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.

31. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

32. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м. Кременчуці.

33. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призна-чення в м. Кременчуці.

34. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2016 рік в м. Кременчуці».

35. Про внесення змін і доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016 – 2020 роки» («Довкілля – 2020»).

36. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 лютого 2016 року «Про виділення коштів за рахунок залишку бюджетних коштів спеціального фонду міського бюджету станом на 01.01.2016 року».

37. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 березня 2016 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016-2018 роки».

38. Різне.

сесія питання міськрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
79 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сімейні радники – "ноу-хау" від Мінюсту, яке запроваджують по всій Україні. Це активні українці, які як волонтери допомагатимуть спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права. Ці волонтери знають, що таке домашнє насилля і або самі його пережили, або мали...
Общество
20 жовтня «Кремінь» грав з «Нікополем». Це вже друга ліга, 14 тур.На стадіоні «Електрометалург» в Нікополі було близько 400 глядачів.  «Нікополь» - «Кремінь» (Кременчук) 1:4 Голи: Мандровский 82′ - Черній 49′ 61′ 89′ Павлик 68’ На 36-й хвилині Мурашов («Кремінь») не забив пенальті  «Нікополь»: 12. Петриченко, 17. Твердоух (К), 15 Іванченко, 9. Донець (16. Катеруша), 6. Таряник, 3. Бужин (4. Дмітрієв), 18. Адаменко, 7 Шмигельський, 8. Ботвінко (14. Бейер),...
Происшествия
В Кременчуге 20 октября пострадал 2-летний ребенок. Малышу приглянулись медикаменты и он наелся таблеток нитроглицерина, которые были в свободном для него доступе. Его отвезли в детскую больницу. Состояние мальчика врачи оценили как удовлетворительное. Известно, что малыш из Автозаводского района города.
Общество
В Кременчуге жительницу города госпитализировали с подозрением на ботулизм 20 октября. Про это сообщает управление соцзащиты Полтавской ОГА. В реанимационное отделение 3 больницы попала женщина 1987 года рождения. Ей поставили предварительный диагноз: ботулизм. Состояние пациентки тяжелое. На кануне она ела рыбу. Живет в Автозаводском районе города.
Общество
Державна прикордонна служба дала роз'яснення про порядок виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Регламентується це питання статтею 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України». Тож неповнолітні повинні мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, проїзний документ дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з бат...
Происшествия
Они должны были приехать в Кременчуг с гастрольным концертом. Но сегодня случилось непоправимое. В смертоносном ДТП под Киевом, погибла актриса "Дизель шоу" Марина Поплавская, сильно пострадали двое ее коллег – Егор Крутоголов и Яна Глущенко.Случилось это по причине столкновения грузовика и автобуса, который перевозил актеров "Дизель шоу". Водитель автобуса врезался сзади в в грузовик «Новой почты» и часть автобуса, где была Марина просто разорвало. Актрис...
Происшествия
В Кременчуге очередной случай падения ребенка из окна. Про это сообщили в Управлении  соцзащиты Полтавской ОГА. Так, 19 октября из окна на втором этаже выпал ребенок. Двухлетнего потерпевшего сразу же доставили в детскую больницу. В травмотологическом отделении поставили диагноз: ушиб мягких тканей лба. Слава Богу, ребенок в удовлетворительном состоянии.
Общество
Кабінет Міністрів України підвищив ціни на газ. Чим фактично загнав людей у бідність, адже днями усі товари подорожчають, - очікують українці. Ще ніколи, мабуть, Кабмін так не виправдовувався. Адже стільки статей на офіційному сайті присвячені роз’ясненням і виправдовуванням, що смішно крізь сльози. Ціни на все і так дорогі. А з підвищенням вартості газу зросте і вартість товарів, послуг, харчів. Так Гройсман пояснює, що це виконання зобов’язання перед між...
Общество
Пресс-служба полиции города Кременчуга сообщает о ДТП в котором пострадал ребенок. На улице Академика Герасимовича вечером 19 октября 10 летний мальчик ездил на велосипеде. Так внезапно он вылетел с второстепенной дороги и врезался во внедорожник. Мальчика отвезли в детскую больницу. Его состояние пока не известно.