Відтепер у кременчуцькому виконкомі можна зареєструвати нерухомість, підприємницьку діяльність і громадські формування

Як повідомляє Управління державної реєстрації при Кременчуцькому виконкомі, відтепер у них можна зареєструвати нерухомість, підприємницьку діяльність і громадські формування.

З квітня 2016 року в структурі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області створено управління державної реєстрації, одним із завдань якого є реєстрація об’єктів нерухомості, а також юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Звертаємо увагу на те, що чинним законодавством передбачено право суб’єкта звернення здійснити реєстрацію за принципом екстериторіальності. 
Це означає, що провести реєстрацію права власності на об’єкт, розташований в межах Полтавської області можна в будь-якому органі реєстрації, розташованому в межах області.

Щодо реєстрації підприємництва - принцип екстериторіальності діє в межах України, тобто в будь-якому місті України можна здійснити реєстраційні дії, незалежно від розташування юридичної особи або місця знаходження фізичної особи-підприємця.

Вартість послуг за проведення державної реєстрації нерухомості та бізнесу є фіксованою та базується виключно на положеннях Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Зокрема, розмір адміністративного збору складає:
• за державну реєстрацію прав власності - 140 грн;
• за державну реєстрацію іншого речового права –70 грн.;
• за внесення змін до записів Державного реєстру – 60 грн.;
• за внесення змін до відомостей про юридичну особу – 410 грн.;
• за внесення змін до відомостей про фізичну особу-підприємці – 140 грн.;
• за надання витягу з реєстру юридичних осіб – 70 грн.

Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно становить 34 грн.

"Враховуючи вищевикладене, запрошуємо вас звернутися до нашого управління з метою отримання якісних послуг з питань державної реєстрації нерухомості. Гарантуємо проведення державної реєстрації чітко, в строк, передбачений законодавством.

Ми знаходимось за адресою: м. Кременчук, вул. Сердюка Ігоря, буд.27.

Робочий графік:
Пн - чт – 8.00 - 17.15
Пт – 8.00 - 16.00

Сподіваємось на плідну співпрацю." - говориться в повідомленні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов