Кременчужани шукають активістів, які порівняють дохід можновладців у деклараціях із їх реальним рівнем життя

Кременчужани шукають активістів, які порівняють дохід можновладців у деклараціях із їх реальним рівнем життя. Кременчуцька громадська організація “Європейський клуб” оголосила про старт проекту “Топ чесних декларацій”, в рамках якого учасники проекту промоніторять і порівняють декларації міських голів, прокурорів, суддів, керівників теруправлінь фіскальної служби, поліції уПолтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Лубнах, Миргороді та Гадячі.

Як зазначають організатори, проект стосуватиметься посадовців, які подаватимуть електронні декларації у 2016 році.

“У ході проекту активісти опанують механізми протидії корупції. Відповідно, руйнуватимуться традиції потурання проявам корупції, мовчазної згоди з боку громади, натомість у представників громадськості формуються моделі критичного мислення, аналізу даних.

З іншого боку, невідповідність у деклараціях може бути свідченням необізнаності чиновника у правилах оформлення документів, а не його корупційності. Тому будуть проведені семінари для місцевих посадовців та активістів, де вони спільно попрацюють над вимогами до заповнення декларацій.

Основний критерій ТОП чесних декларацій: у випадку, коли активісти виявляють невідповідність між даними у декларації і реєстрах або є фото- чи інші докази, декларація посадовця не потрапляє у ТОП чесних декларацій.” -  йдеться у повідомленні.

З деталями проекту та умовами участі можна ознайомитися на сайті “Євроклубу”.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов