У кременчуцьких податківців на Троїцькій відновили зламане обладнання: сьогодні звіти прийматимуться до 20:00 без обідів і перерв

У кременчуцьких податківців на Троїцькій відновили зламане обладнання: сьогодні звіти прийматимуться до 20:00 без обідів і перерв. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької ДПІ.

Податкова нагадує про те, що 9 серпня – останній день здачі поквартальних звітів. Оскільки у податківців кілька днів було зламане обладнання, люди не могли сплатити податки. Тож тепер, у останній день, коли стабільна робота поновлена, податківці приносять свої вибачення і працюватимуть без перерв до пізнього вечора, щоб надолужити згаяне.

 “КРЕМЕНЧУЦЬКА ОДПІ ПРИНОСИТЬ ВИБАЧЕННЯ ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ ПРИ ПРИЙМАННІ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ, ЯКІ СТАЛИСЯ З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН!

У Кременчуцькій ОДПІ раптово вийшло з ладу серверне обладнання по вул. Троїцька (колишня вул. Красіна), б. 76, що вплинуло на приймання податкової звітності. Інспекцією вживались невідкладні заходи щодо виправлення даної ситуації, усунення причин несправності та створення сприятливих умов для подання звітності платниками податків, тому 08 серпня 2016 року приймання податкової звітності проводилося в адміністративному будинку податкової інспекції по вул. Ігоря Сердюка (колишня вул. Жовтнева), б.43, каб.208.

З 9 серпня 2016 року приймання податкової звітності буде проводитися за адресою м. Кременчук, вул. Троїцька (колишня вул. Красіна), б. 76, секція № 6.

Разом з тим, Кременчуцька ОДПІ нагадує, що 9 серпня останній день подання квартальної податкової звітності, тому для зручності платників податків, приймання звітності буде здійснюватись у подовженому режимі – з 08.00 до 20.00 без обідньої перерви.

ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВДЯЧНІ ЗА РОЗУМІННЯ ТА СПІВПРАЦЮ!” – йдеться у повідомленні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов