В мерії Кременчука сперечалися: ми “КременчуГ” чи “КременчуК”

В мерії Кременчука сперечалися: ми “КременчуГ” чи “КременчуК”.

Суперечка виникла під час засідання комісії з питань найменування об'єктів міського підпорядкування, увічнення пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у місті Кременчуці. Свій коментар з цього приводу дає член комісії, громадський активіст Світлана Овчаренко.

“Чергування г, к, х або правописна комісія з перейменувань
Учора було засідання Комісії з питань найменування об'єктів міського підпорядкування, увічнення пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у місті Кременчуці. З назви зрозуміло, чим цей дорадчий орган мав би займатися. Натомість вчора, наприклад, ми сперечалися, як правильно називати жителів нашого міста та які букви повинні бути в його назві українською та російською. 
Але не поспішайте обурюватись владою і шукати ‪#‎зраду чиновників. Це питання внесли громадяни, котрі ні до мерії, ні до комісії не входять. Питання: навіщо? Чи поцікавився хтось, у чиїй компетенції найменування міст і їх мешканців? Звідки ця традиція не готуватись до вирішення проблем, не цікавитися ні законами, ні механізмами, ні процедурами? Як можна сподіватися на діалог з владою, якщо активісти затято сперечаються щодо другорядних, неактуальних і просто безсенсовних питань? 
Чому це важливо? 1)Тому що беззмістовне галасування дискредитує громадський активізм як явище. 2) Поки ми чубимося за букви в назві і втрачаємо час, важливі питання залишаються невирішеними.
Наприклад, учора так і не обговорили Положення про увічнення пам'яті та перейменування. Тож не дивуйтеся, якщо скоро ми знайдемо у своїх парках та скверах нові садово-паркові скульптури аїстів гріш у краватках. Діюче Положення цілком дозволяє чиновникам їх встановлювати”, 0 написала на своїй сторінці у соцмережі Світлана.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов