Питання, які розглядатимуться депутатами Кременчуцької міської ради на наступній сесії

30 серпня 2016 року відбудеться ХІІІ сесія Кременчуцької міської ради.

На розгляд депутатів виноситимуться наступні питання:

1. Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації про можливість розміщення Свято-Успенського кафедрального собору на його історичному місці, в районі площі Перемоги в м. Кременчуці.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич.

3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо зарахування до місцевих бюджетів 50% штрафів, які стягуються патрульною поліцією на відповідних територіях.

4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 319 від 27.04.2016.

5. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення відміни стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

6. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про безкоштовне встановлення лічильників газу для населення, яке проживає в квартирах, де газ використовується тільки для приготування їжі.

7. Про заборону розміщення на території міста реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованого Криму та відпочинку на території півострова.

8. Про стан забезпечення телефонним зв’язком фізичних та юридичних осіб м. Кременчука ПАТ «Укртелеком».

9. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

10. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 25.07.2016 № 674, від 25.07.2016 № 681.

11. Про затвердження Положення про порядок найменування/перейме-нування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Кременчуці в новій редакції.

12. Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області.

13. Про реалізацію проекту «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 в м. Кременчук».

14. Про призупинення процесу скорочення працівників загальноосвітніх навчальних закладі (крім педагогічних).

15. Про затвердження статуту Кременчуцької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 31 Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

16. Про затвердження статутів закладів охорони здоров’я міста Кремен-чука у нових редакціях.

17. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці в новій редакції.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (архівний відділ).

19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області).

20.   Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (управління містобудування та архітектури).

21. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський».

22. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський» на 2016-2020 роки.

23. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад».

24. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» на 2016-2020 роки.

25. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.05.2016 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».

27. Про передачу матеріально-технічних засобів та будівельних матеріалів військовій частині А1546 Міністерства оборони України, яка  бере участь в АТО.

28. Про затвердження Концепції розвитку пасажирських перевезень в   м. Кременчуці до 2022 року.

29. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

30. Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

31. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.

32. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та реєстрацію права власності.

33. Про затвердження статуту комунального підприємства «Тепло-енерго» в новій редакції.

34. Про погодження Інвестиційної програми комунальному підпри-ємству «Теплоенерго» на 2016 рік.

35. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 квітня 2016 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік».

36. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 7 по вул. Гвардійській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гвардійське - 7».

37. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 41 по просп. Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Лесі Українки - 41».

38. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 19 по вул. Генерала Манагарова з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Манагарова 19».

39. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 73 по вул. Мічуріна з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мічурінець 73».

40. Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25.11.2008 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста житлового будинку № 20 по                     вул. Леонова та мереж водовідведення у м. Кременчуці» зі змінами, внесеними рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.11.2011.

41. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

42. Про припинення права користування земельними ділянками.

43. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

44. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

45. Про надання згоди на поділ та об’єднання  земельних ділянок в м. Кременчуці.

46. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

47. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.

48. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.

49. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів для розміщення тимчасових гаражів громадянам пільгової категорії у м. Кременчуці.

50. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

51. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.

52. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці.

53. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

54. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

55. Різне.

депутати сесія питання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
58 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Для создания комфортных условий во время ожидания общественного транспорта в Кременчуге обновляют старые и устанавливают новые остановки общественного транспорта. Эту работу проводят как в центральной части города, так и в его отдаленных микрорайонах. Недавно после реконструкции была открыта остановка общественного транспорта «Центр» по улице Небесной Сони. Здесь в достаточном количестве имеются удобные сиденья, ведь в этом месте останавливается много авто...
Общество
Аэропорт «Полтава» наконец-то принял свой первый международный рейс – мариупольская футбольная команда вернулась домой из Франции, приземлившись на полтавской земле. Спортсмены получили свой багаж и прошли таможенный контроль за полчаса. Пассажиры и лётчики удовлетворены аэропортом, обслуживанием и взлётно-посадочной полосой. Первый международный рейс полтавского аэропорта был чартерный, однако руководство уверяет, что он полностью готов для регулярных рей...
Происшествия
Жители одного из сёл Полтавщины сообщили в районную полицию о том, что на местной свалке лежат мёртвые свиньи. Полиция в свою очередь сообщила об этом в Главное управление Госпродпотребслужбы в Полтавской области. В тот же день на место происшествия выехала комиссия, состоящая из специалистов Управления и ветеринаров районной государственной ветеринарной медицины. В задачу комиссии входило эпизоотическое обследование местной свинотоварной фермы. Проверка с...
Общество
Кременчуцькі бібліотекарі підготували для кременчужан та гостей міста багато цікавих і пізнавальних заходів, а присвячені вони до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. 21 серпня о 16 годині розташується бібліотечна локація в межах свята мікрорайону «Україна – єдина країна» (бібліотека-філія №4, що по вулиці Тараса Бульби, 36) 22 серпня Об 11 годині відбудеться народознавчий кросворд «Українята на святі» (бібліотека-філія №8, що знаходиться по...
Власть
Верховная Рада приняла Закон "О внесении изменений в Закон Украины "О рекламе" относительно использования отдельных элементов благоустройства и контактной сети при осуществлении рекламной деятельности". Законом дополнена статья 8 Закона Украины «О рекламе» новой частью следующего содержания: «Размещение рекламы и/или рекламных средств на поддерживающих, опорных и других элементах контактной сети, на средствах и оборудовании (в том числе опорах) наружного о...
Политические новости
Согласно опросу, проведенному в начале августа 2018 года, если парламентские выборы в Украине состоятся «в это воскресенье», в украинский парламент пройдут шесть политических партий. Об этом свидетельствует опрос, проведенный Международным исследовательским центром BURI (Бельгийско-Украинский научно-исследовательский институт). Так, наибольшая поддержка украинских избирателей, согласно результатам соцопроса, будет предоставлена ​​партии «Батькивщина» во гл...
Общество
30 серпня комунальне підприємство «Кременчукводоканал» замінятиме засувку діаметром шістсот міліметрів на дисковий затвор. Потрібно це задля забезпечення герметичного перекриття магістрального водогону питної води діаметром шістсот міліметрів на правобережній частині Кременчука, що  транспортує питну воду по вулиці Набережна Лейтенанта Дніпрова від дюкерної камери до резервуару чистої води Димурівського водозабору. Окрім того, під час цих робіт підприємств...
Происшествия
Вчора близько 19 години до патрульних звернулась стурбована кременчужанка та повідомила, що її малолітній син близько 14 години на Раківці пішов гуляти та досі не повернувся додому. Правоохоронці на вулиці Манагарова знайшли 7-річного хлопчика, котрий загрався на дитячому майданчику та не підозрював, що його розшукує мама. Сім’я цілком благополучна та не перебуває на обліку в службах. Правоохоронці провели профілактичну бесіду з дитиною та батьками. Патрул...
Общество
«АвтоКрАЗ» с 21 по 26 августа примет участие в Национальной Сорочинской ярмарке, которая традиционно пройдет в Великих Сорочинцах. На крупнейшем в Украине торговом празднике отечественный производитель покажет гостям линейку своих машин. На почетном месте - площадке перед главными воротами Сорочинской ярмарки - разместятся: Бронированный автомобиль КрАЗ-Фиона Самосвал КрАЗ-6511С4 Мусоровоз с мультилифтовым оборудованием и манипулятором на базе КрАЗ-6511Н4...