Питання, які розглядатимуться депутатами Кременчуцької міської ради на наступній сесії

30 серпня 2016 року відбудеться ХІІІ сесія Кременчуцької міської ради.

На розгляд депутатів виноситимуться наступні питання:

1. Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації про можливість розміщення Свято-Успенського кафедрального собору на його історичному місці, в районі площі Перемоги в м. Кременчуці.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич.

3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо зарахування до місцевих бюджетів 50% штрафів, які стягуються патрульною поліцією на відповідних територіях.

4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 319 від 27.04.2016.

5. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення відміни стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

6. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про безкоштовне встановлення лічильників газу для населення, яке проживає в квартирах, де газ використовується тільки для приготування їжі.

7. Про заборону розміщення на території міста реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованого Криму та відпочинку на території півострова.

8. Про стан забезпечення телефонним зв’язком фізичних та юридичних осіб м. Кременчука ПАТ «Укртелеком».

9. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

10. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 25.07.2016 № 674, від 25.07.2016 № 681.

11. Про затвердження Положення про порядок найменування/перейме-нування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Кременчуці в новій редакції.

12. Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області.

13. Про реалізацію проекту «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 в м. Кременчук».

14. Про призупинення процесу скорочення працівників загальноосвітніх навчальних закладі (крім педагогічних).

15. Про затвердження статуту Кременчуцької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 31 Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

16. Про затвердження статутів закладів охорони здоров’я міста Кремен-чука у нових редакціях.

17. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці в новій редакції.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (архівний відділ).

19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області).

20.   Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (управління містобудування та архітектури).

21. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський».

22. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський» на 2016-2020 роки.

23. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад».

24. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» на 2016-2020 роки.

25. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.05.2016 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».

27. Про передачу матеріально-технічних засобів та будівельних матеріалів військовій частині А1546 Міністерства оборони України, яка  бере участь в АТО.

28. Про затвердження Концепції розвитку пасажирських перевезень в   м. Кременчуці до 2022 року.

29. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

30. Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

31. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.

32. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та реєстрацію права власності.

33. Про затвердження статуту комунального підприємства «Тепло-енерго» в новій редакції.

34. Про погодження Інвестиційної програми комунальному підпри-ємству «Теплоенерго» на 2016 рік.

35. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 квітня 2016 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік».

36. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 7 по вул. Гвардійській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гвардійське - 7».

37. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 41 по просп. Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Лесі Українки - 41».

38. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 19 по вул. Генерала Манагарова з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Манагарова 19».

39. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 73 по вул. Мічуріна з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мічурінець 73».

40. Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25.11.2008 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста житлового будинку № 20 по                     вул. Леонова та мереж водовідведення у м. Кременчуці» зі змінами, внесеними рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.11.2011.

41. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

42. Про припинення права користування земельними ділянками.

43. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

44. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

45. Про надання згоди на поділ та об’єднання  земельних ділянок в м. Кременчуці.

46. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

47. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.

48. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.

49. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів для розміщення тимчасових гаражів громадянам пільгової категорії у м. Кременчуці.

50. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

51. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.

52. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці.

53. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

54. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

55. Різне.

депутати сесія питання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
58 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
19 января кременчужане праздновали Крещение. По традиции верующие массово погружались в ледяную воду кременчугских водоёмов, а после купания грелись горячим чаем вместе с друзьями и родными. Погода в этот день была прекрасная – ярко светило солнце, а термометр показывал положительную температуру воздуха. В этот день в Кременчуге состоялся Крестный ход, который завершился на площади около речного вокзала. Здесь же состоялось богослужение и освящение воды. Б...
Общество
В ночь с 20 на 21 января на Крюковском мосту будут проводиться работы по ремонту деформационных стыков. Работать будут с 22:30 до 2:00. Как сообщает Кременчугская дистанция пути, на время проведения работ будет частично перекрыто движение автотранспорта (одна полоса движения). Чтобы избежать «пробок», движение на мосту будут регулировать инспекторы патрульной полиции Кременчуга.
Политика
В марте 2019 года Украина будет выбирать президента. Сейчас Центральная избирательная комиссия зарегистрировала 10 кандидатов на пост Президента Украины: 1. Геннадий Балашов – 58 лет, предприниматель, член партии «5.10». 2. Ольга Богомолец – 53 года, народный депутат Украины, глава комитета ВР Украины по вопросам здоровья, беспартийная. 3. Анатолий Гриценко – 62 года, доцент Киево-Могилянской академии, член партии «Громадська позиція». 4. Сергей Каплин – 4...
Криминал
Празднование Крещения в Кременчуге прошло без особенных происшествий. Полиция зафиксировала большее количество сообщений, чем в обычные дни, что всегда и происходит во время праздников. Всего было зарегистрировано 164 сообщения, по 16 из них были открыты уголовные производства. Чаще всего кременчужане жаловались на громкую музыку и другие нарушения тишины. Среди уголовных преступлений, которые были совершены на Крещение, - кражи, нанесения лёгких телесных...
Спорт
19 января в Кременчуге на СК «Айсберг» состоялся матч 31 тура чемпионата УХЛ Пари-Матч между командами «Кременчук» и «Донбасс». Кременчужане в первом же тайме пропустили 4 гола в свои ворота. Во втором хозяева смогли немного отыграться, забив 2 гола, но пропустили ещё три. Третий период был самым жарким. Каждый из соперников забил ещё по два гола. Матч закончился со счётом 4:9 в пользу гостей. Проиграв «Донбассу», «Кременчуг» уступил дончанам вторую строчк...
Происшествия
Сегодня в Кременчуге снова оборвалась контактная сеть, и троллейбусы, не имеющие автономного хода, стали. Это произошло в 7:50 в районе перекрёстка улиц Первомайская и Небесной Сотни. Пока работники Троллейбусного управления устраняют порыв, пассажиров возят троллейбусы, работающие на автономном ходу. Дополнено В 9:40 движение троллейбусов было возобновлено. Об этом сообщает Служба помощи мэра кременчужанам.
Власть
Министерству внутренних дел и Министерству экономического развития, а также некоторым заинтересованным органам было поручено изучить лучший мировой опыт для упрощения получения водительских прав в Украине. Сегодня, чтобы получить удостоверение водителя, нужно подготовить пакет документов, пройти несколько этапов процедур перед экзаменом, а также обязательные курсы водителей (в среднем – 140 часов обучения). Теперь же Кабмин задумался над тем, как упростить...
Культура
Сегодня Кременчуг понёс великую утрату – на 89 году жизни этот мир покинул старейшина кременчугской живописи художник Владимир Дружко. Об этом сообщила директор Кременчугской художественной галереи художница Оксана Бойко. «Кременчуг! Час назад ушел из жизни талантливый художник-акварелист Владимир Дружко. Он любил жизнь и людей, творчество держало его душевные силы, много рисовал по истории и современности нашего города. Заслуженно любимый учениками. Влади...
Спорт
Сегодня в Кременчуге на ледовой арене «Айсберг» состоится матч между ХК «Кременчук» и действующим чемпионом УХЛ ХК «Донбасс». Начало матча – в 17:00, однако интересная программа для болельщиков начнётся уже в 16:30. Любителей хоккея ожидают интерактивы в перерывах, музыка от DJ Maxi, прекрасные девушки из группы поддержки, ведущая радио NRJ Kremenchuk 106 FM Анна Астровская, а также уникальное шоу «Птица в клетке». Эти команды сыграли уже по 29 игр, в кото...