Питання, які розглядатимуться депутатами Кременчуцької міської ради на наступній сесії

30 серпня 2016 року відбудеться ХІІІ сесія Кременчуцької міської ради.

На розгляд депутатів виноситимуться наступні питання:

1. Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації про можливість розміщення Свято-Успенського кафедрального собору на його історичному місці, в районі площі Перемоги в м. Кременчуці.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич.

3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо зарахування до місцевих бюджетів 50% штрафів, які стягуються патрульною поліцією на відповідних територіях.

4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 319 від 27.04.2016.

5. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення відміни стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

6. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про безкоштовне встановлення лічильників газу для населення, яке проживає в квартирах, де газ використовується тільки для приготування їжі.

7. Про заборону розміщення на території міста реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованого Криму та відпочинку на території півострова.

8. Про стан забезпечення телефонним зв’язком фізичних та юридичних осіб м. Кременчука ПАТ «Укртелеком».

9. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

10. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 25.07.2016 № 674, від 25.07.2016 № 681.

11. Про затвердження Положення про порядок найменування/перейме-нування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Кременчуці в новій редакції.

12. Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області.

13. Про реалізацію проекту «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 в м. Кременчук».

14. Про призупинення процесу скорочення працівників загальноосвітніх навчальних закладі (крім педагогічних).

15. Про затвердження статуту Кременчуцької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 31 Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

16. Про затвердження статутів закладів охорони здоров’я міста Кремен-чука у нових редакціях.

17. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці в новій редакції.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (архівний відділ).

19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області).

20.   Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (управління містобудування та архітектури).

21. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський».

22. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський» на 2016-2020 роки.

23. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад».

24. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» на 2016-2020 роки.

25. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.05.2016 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».

27. Про передачу матеріально-технічних засобів та будівельних матеріалів військовій частині А1546 Міністерства оборони України, яка  бере участь в АТО.

28. Про затвердження Концепції розвитку пасажирських перевезень в   м. Кременчуці до 2022 року.

29. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

30. Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

31. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.

32. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та реєстрацію права власності.

33. Про затвердження статуту комунального підприємства «Тепло-енерго» в новій редакції.

34. Про погодження Інвестиційної програми комунальному підпри-ємству «Теплоенерго» на 2016 рік.

35. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 квітня 2016 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік».

36. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 7 по вул. Гвардійській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гвардійське - 7».

37. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 41 по просп. Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Лесі Українки - 41».

38. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 19 по вул. Генерала Манагарова з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Манагарова 19».

39. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 73 по вул. Мічуріна з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мічурінець 73».

40. Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25.11.2008 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста житлового будинку № 20 по                     вул. Леонова та мереж водовідведення у м. Кременчуці» зі змінами, внесеними рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.11.2011.

41. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

42. Про припинення права користування земельними ділянками.

43. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

44. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

45. Про надання згоди на поділ та об’єднання  земельних ділянок в м. Кременчуці.

46. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

47. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.

48. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.

49. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів для розміщення тимчасових гаражів громадянам пільгової категорії у м. Кременчуці.

50. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

51. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.

52. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці.

53. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

54. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

55. Різне.

депутати сесія питання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
58 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Вчора до реанімаційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» госпіталізували 39-річного містянина. Лікарі поставили потерпілому діагноз: гострий панкреатит. Чоловік, вживаючи в’ялену рибу, отруївся. Наразі громадянин перебуває у тяжкому стані. За матеріалами Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.
Общество
Через те, що «реальних дій щодо вирішення екологічних проблем на рівні Міністерства екології не бачить», звільнився директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Мова про Ігоря Піддубного, який з липня 2015 року обіймав цю посаду.  Як передає Зміст, Ігор Піддубний написав заяву про звільнення і з 13 листопада не працює. Піддубний підтвердив інформацію, пояснивши:
Общество
Кременчужанин, спеціаліст в галузі освіти і медицини Артем Юрійович Марченко  звертає увагу кременчужан та влади, як міста так і держави, на корупцію у дитячій поліклініці Кременчука.  Він звертається до Президента України: «наполегливо прошу вирішити питання стосовно корупційних дій у дитячій міській лікарні м.Кременчука, дії стосовно «кришечок від антибіотиків» та призначення дорогих медикаментів, замість вітчизняних, не відійшли на «другий план».Вже ко...
Общество
16 листопада о 16:30 в бізнес центрі «Капітал», розташованому по вулиці 29 вересня, 22, відбудеться благодійна лекція «Знання як зброя проти раку». Проводитиме лекцію онкопсихолог Алла Антонова, психолог паліативної програми фонду «Tabletochki». Вхід на лекцію від 50 гривень. Зібрані кошти витратять на придбання подарунків, книг, солодощів для дітей із Полтавського відділення дитячої онкогематології. Реєстрація на захід відбувається за номерами: 09706942...
Общество
Не так давно мы писали про достижения кременчугского врача Ростислава Зауральского. Он попал на проект «Новые лидеры» одного из центральных каналов Украины – ICTV. Зауральский придумал метод, которым спасают рожениц в роддоме. В Кременчуге этот метод работает давно. Для женщин все бесплатно. Суть – переливание пуповинной крови, которая при необходимости спасает женщин. Врач в интервью расссказывает, что в Америке только планируют изучить этот вопрос, а в К...
Общество
15 листопада в Кременчуцькому палаці культури відбувся конкурс «Студент року-2018». Кращий студент нашого міста обирався вже дванадцятий рік поспіль. На цей раз на заході було представлено шість навчальних закладів різних рівнів акредитації: Вище професійне училище №7; Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля; Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського; Кременчуцький льотний коледж Національного...
Общество
Міністерство економічного розвитку і торгівлі бажає щоб всі заклади торгівлі мали засоби для безготівкових платежів вже з липня 2019 року. Для цього розроблений відповідний проект рішення Кабміну. У 2011 році вже було намагання впровадити такий обов’язок, але провалився.  14 листопада 2018 МЕРТ опублікувало новий проект. Тепер пропонується з літа 2019 року запустити графік введення системи безготівково розрахунку, але прив'язати до виду діяльності підприєм...
Происшествия
Сьогодні у селі Садки Кременчуцького району загорілося приміщення літньої кухні. Після гасіння пожежі рятувальники виявили труп 64-річного господаря будинку. Причина пожежі – необережність під час куріння. Унаслідок цієї пожежі знищено: два дивана, два крісла, шафу, сервант, телевізор, два холодильника, газову плиту, інвалідний візок, речібувши у вжитку, горюче оздоблення приміщення, літньої кухні на площі п'ятдесят шість метрів квадратних, а також частко...
Общество
У Полтавській області впроваджується протидія работоргівлі. Для початку благодійна організація «Світло надії» провела тренінг серед представників пенітенціарних закладів 14 листопада. Учасників тренінгу навчили виявляти ознаки того, що особа потрапила під вплив работорговця, або є злочинцем, та відповідно реагувати. Розповіли слухачам, яких було 20 , а серед них психологи та інспектори, які безпосередньо будуть здійснювати превентивну роботу про види та фо...