Питання, які розглядатимуться депутатами Кременчуцької міської ради на наступній сесії

30 серпня 2016 року відбудеться ХІІІ сесія Кременчуцької міської ради.

На розгляд депутатів виноситимуться наступні питання:

1. Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації про можливість розміщення Свято-Успенського кафедрального собору на його історичному місці, в районі площі Перемоги в м. Кременчуці.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич.

3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо зарахування до місцевих бюджетів 50% штрафів, які стягуються патрульною поліцією на відповідних територіях.

4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 319 від 27.04.2016.

5. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення відміни стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

6. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про безкоштовне встановлення лічильників газу для населення, яке проживає в квартирах, де газ використовується тільки для приготування їжі.

7. Про заборону розміщення на території міста реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованого Криму та відпочинку на території півострова.

8. Про стан забезпечення телефонним зв’язком фізичних та юридичних осіб м. Кременчука ПАТ «Укртелеком».

9. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

10. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 25.07.2016 № 674, від 25.07.2016 № 681.

11. Про затвердження Положення про порядок найменування/перейме-нування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Кременчуці в новій редакції.

12. Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області.

13. Про реалізацію проекту «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 в м. Кременчук».

14. Про призупинення процесу скорочення працівників загальноосвітніх навчальних закладі (крім педагогічних).

15. Про затвердження статуту Кременчуцької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 31 Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

16. Про затвердження статутів закладів охорони здоров’я міста Кремен-чука у нових редакціях.

17. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці в новій редакції.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (архівний відділ).

19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області).

20.   Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання» (управління містобудування та архітектури).

21. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський».

22. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський» на 2016-2020 роки.

23. Про створення комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад».

24. Про затвердження Комплексної програми утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» на 2016-2020 роки.

25. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.05.2016 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».

27. Про передачу матеріально-технічних засобів та будівельних матеріалів військовій частині А1546 Міністерства оборони України, яка  бере участь в АТО.

28. Про затвердження Концепції розвитку пасажирських перевезень в   м. Кременчуці до 2022 року.

29. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

30. Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

31. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.

32. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та реєстрацію права власності.

33. Про затвердження статуту комунального підприємства «Тепло-енерго» в новій редакції.

34. Про погодження Інвестиційної програми комунальному підпри-ємству «Теплоенерго» на 2016 рік.

35. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 квітня 2016 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2016 рік».

36. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 7 по вул. Гвардійській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гвардійське - 7».

37. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 41 по просп. Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Лесі Українки - 41».

38. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 19 по вул. Генерала Манагарова з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Манагарова 19».

39. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 73 по вул. Мічуріна з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мічурінець 73».

40. Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25.11.2008 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста житлового будинку № 20 по                     вул. Леонова та мереж водовідведення у м. Кременчуці» зі змінами, внесеними рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.11.2011.

41. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м. Кременчуці.

42. Про припинення права користування земельними ділянками.

43. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

44. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

45. Про надання згоди на поділ та об’єднання  земельних ділянок в м. Кременчуці.

46. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

47. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Кременчуці.

48. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в м. Кременчуці.

49. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів для розміщення тимчасових гаражів громадянам пільгової категорії у м. Кременчуці.

50. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

51. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у м. Кременчуці.

52. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м. Кременчуці.

53. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

54. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

55. Різне.

депутати сесія питання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
58 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
У Кременчуці біля зупинки Вагонний завод сталася дорожньо траспортна пригода. Про це повідомляють у групі Х. Кременчук. З фото камери зрозуміло, що постраждали два автомобілі. Про потерпілих не повідомляється.  Судячи з усього фото зроблено до прибуття поліції. Тож чекаємо коментаря правоохоронних органів.
Общество
Прокуратура затримала працівника державного підприємства, який видавав себе за начальника і  отримав 20 000 грн хабара. 16 листопада, прокуратура спільно з правоохоронцями затримала чоловіка. Він працюючи держслужбовцем представлявся керівником філії «Полтавського державного обласного навчально-курсового комбінату» УДП «Укрінтеравтосервіс» вимагав у громадянина хабар 20 тисяч а в обмін обіцяв надати в оренду нежитлові приміщення загальною площею майже 200...
Общество
Українці мають право обирати чим скористатися – субсидією, чи пільгою на оплату комунальних послуг. Звісно пільги нараховуються для пільгових категорій населення, якщо такі входять до складу сім'ї. Про це повідомляє Уряд на teplo.gov.ua. Якщо сім'я має право на субсидію, але більш вигідно платити за комунальні послуги з урахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії. Якщо ж вигідніша су...
Общество
Кременчужани просять владу збільшити кількість транспорту для перевезення на Правобережжі. Про це надійшла петиція на сайті міськвиконкому до міського голови. Вікторія Кулініч просить запустити великі автобуси на маршрут, адже маршрутки не забезпечують перевезення в повному обсязі.
Общество
Виконком розірвав договір з перевізником «Союз-Авто-Експрес» який здійснював перевезення пасажирів по маршрутам   25 («вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта» ) та 3Б («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта») у Кременчуці. Керівника відділу транспорту Руслана Івашини, пояснив, що перевізник не забезпечував щоденно 25 маршруток, 4 з яких у «звичайному режимі» - по 3 гривні. Насправді працювало лише 15 і жодної у «звичайному режимі».  Власник у свою чергу скарж...
Общество
Сьогодні виконком прийняв рішення про підвищення цін на проїзд у міських маршрутках. Так де була у маршрутках ціна 5 грн, стане – 6 грн. А там де була ціна 3 грн – стане 4. При підтримці на сесії міськради новий тариф вступить в дію з 22 листопада. Перевізники виступили і заявили, що вони як завжди не мають грошей на утримання маршруток, на пальне. Утримувати маршрутки не можна за старими тарифами. При цьому депутат Кальченко нагадав, що він судиться з пер...
Общество
Кременчужанин Віто Каторгі, який колекціонує квитки на проїзд у кременчуцьких тролейбусах закликає владу друкувати на них рік видання. Він наводить як приклад столичні квитки, де роки можна побачити на квитках. Також переймається він і відсутністю дат виробництва на каналізаційних люках, адже для колекціонерів фото це важливо. «Звертаюсь як колекціонер, чому на квитках проїзду міського транспорту у Києві є рік друкування, а на наших немає?Ще є такий вид ко...
Спорт
Завтра о 14 годині на спортивному комплексі «Айсберг» відбудеться хокейний матч між ХК «Кременчук» і «Крижаними Вовками». Кременчужани до цього матчу підходять на впевненому першому місці в турнірній таблиці з 44 очками, а ще після двох перемог над другою командою Української хокейної ліги – «Дніпром». Що стосується киян, то вони приїдуть до нашого міста після двох поєдинків з «Білим Барсом», у яких вони програли. У всіх трьох очних зустрічах ХК «Кременчу...
Происшествия
Сьогодні об 11:20 у Кременчуці на проїзді Галузевому, 70,  загорівся гараж двоповерхової нежитлової будівлі. Як повідомляє керівник Кременчуцького міськрайонного відділу управління ДСНС України в Полтавській області Сергій Геращенко, внаслідок цієї пожежі знищено перекриття першого поверху на площі двадцять п’ять метрів квадратних і розподільну коробку електромережі. Окрім того, вогонь закоптив стелю та стіни приміщень першого та другого поверхів будівлі...